Nušurmuliavo šventė „Sveiki aktyvūs vaikai“

2015-07-20
       Liepos 16 d. A. Jucio parkelyje šviečiant saulei šurmuliavo šventė „Sveiki aktyvūs vaikai 2015“.  Tai tradicinė šventė, kuri vyksta jau antrus metus. Šventėje dalyvavo didelis būrys vaikų ir juos atlydėję tėveliai. Šventės šūkis kvietė daug judėti, būti fiziškai aktyviais, sveikai maitintis ir džiaugtis nerūpestinga vaikyste.

      Vaikų laukė žaidimai, dailės terapijos kampelis, sportinės varžybos, prizai ir siurprizai. Atlikdami sportines užduotis, vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas bėgimo, lanko sukimo, saldainio į tolį metimo, šuoliukų su virvute rungtyse bei krepšinio baudų mėtyme.

       Smagiausia užduotis vaikams buvo saldainio į tolį metimo rungtis, – joje dalyvavo net patys mažiausieji. Pakako užduočių ir vaikučių tėveliams, kurie atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną bei išbandė savo kvėpavimo galimybes, pripūsdami balionus.

      Šventės organizatorius Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems dalyvavusiesiems ir kviečia vėl susitikti A. Jucio parkelyje rugpjūčio 12–ą, Tarptautinę jaunimo dieną.

 

VSB inf.

Nuotraukose akimirkos iš šventės „Sveiki aktyvūs vaikai 2015“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.