Nušurmuliavo bendruomenių sąskrydis (renginio nuotraukos)

2019-06-07
 


Birželio 1-ą Babrungo kaime vyko tradicinis renginys – rajoninė bendruomenių sueiga – konferencija TEGU BENDRUMAS MUS VIENIJA – 2019. Šventės dalyvius sveikino garbingi svečiai – Seimo nariai, seniūnai, o Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis padėkojo renginio organizatoriams už puikią atmosferą, kuri skleidė gerą nuotaiką susirinkusiems dalyviams, dėkojo bendruomeninėms organizacijoms ir jų lyderiams už jų neatlygintinas pastangas, puoselėjant savo miestelius ir kaimus, kuriant patrauklią aplinką vietiniams.   

Renginyje dainas dovanojo Babrungo bendruomenės mėgėjų meno kolektyvai, koncertavo bendruomenių „perliukai“, grožėjomės smulkiųjų amatininkų darbeliais. Mažuosius visą dieną džiugino batutai ir vaikučių auklytė – Pelytė. Taip pat bendruomenių dalyvių laukė šeimos rungtynės su įvairiomis užduotimis, vyko dalijimasis gerąja patirtimi, konkursai „Mano sėkmės piešinys“, „Piešimas ant vandens“, košės virimo čempionatas. Visos rajono bendruomeninės organizacijos virė košes, o mažieji šventės teisėjai rinko, kuri skaniausia. Degustuoti košes galėjo visi šventės dalyviai. Mažus ir didelius stebino Burbulų dėdės pasirodymas!  

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visus kaimo bendruomenių atstovus užsukti į SVEIKATINIMO PALAPINč˜, kurioje mokė apie pirmą pagalbą, vaikai žaidė sveikos mitybos dėliones, ruošė sveiko maisto lėkštę iš maisto produktų, suko sveikos gyvensenos ratą su klausimais ir fizinėmis užduotimis. Teisingai atlikusių užduotis laukė staigmenėlės, dovanėlės, suaugusiesiems buvo galimybė atlikti išsamią kūno masės analizę su konsultacija. 

Plungės rajono bendruomenių pirmininkai džiaugėsi, kad kitais metais bendruomenių sąskrydį – konferenciją organizuoti teks Kulių krašto bendruomenei „Alantas“. Šiemet Kulių bendruomenė – Mažoji Lietuvos kultūros sostinė, renginių netrūksta, patirties turi, bendruomenė aktyvi, todėl suorganizuoti   renginį nebus sunku.

Šventės pabaigoje koncertavo dvi šaunios grupės – „ LitRoll“ ir „Drovuoliai“. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Plungės rajono savivaldybė. Dėkojame Babrungo bendruomenei „Tėviškė“, o labiausiai – pirmininkei Airidai Montvydienei už puikią šventę. IR TEGUL BENDRUMAS MUS VIENIJA!

Asociacijos „Plungės kraštas” pirmininkė Rima Jokubauskienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.