Nuskambėjo paskutiniai projekto „Filharmonija Plungėje“ akordai

2019-12-30


 

 

Gruodžio 21 d. Plungės kultūros centras kvietė į paskutinį koncertą iš vykdomo projekto „Filharmonija Plungėje“. Gausiai susirinkusią publiką žavėjo operos solistų Onos Kolobovaitės ir Egidijaus Bavikino atliekami kūriniai, jiems akomponavo puiki fortepijono virtuozė Beata Vingraitė – Andriuškevičienė. Vakaro programoje skambėjo žinomiausi pasaulio klasikiniai kūriniai.

Įgyvendindami projektą „Filharmonija Plungėje“, turėjome galimybę plungiškius ir miesto svečius pakviesti net į aštuonis skirtingus profesionaliosios muzikos koncertus. Visi koncertai buvo nemokami. Koncertuose skambėjo įspūdingiausi solistų balsai, žavėjo choriniai kūriniai, kamerinių orkestrų ir pavienių muzikų aukščiausio meistriškumo lygio pasirodymai.

Projekto koncertai tęsėsi nuo rugsėjo iki gruodžio pabaigos, džiaugiamės puikiais koncertų lankytojų atsiliepimais ir tuo, kad su kiekvienu projekto koncertu buvo jaučiamas vis didesnis visuomenės domėjimasis profesionaliąja muzika. Projekto veiklas iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba, Plungės rajono savivaldybė.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.