Nuskambėjo kapelų festivalis „Grėižkem, sosiedele“ (renginio nuotraukos)

2017-11-16
Darganotą lapkričio dešimtosios vakarą į Žemaičių Kalvarijos kultūros centrą skubėjo kalvariškiai ir svečiai. Čia buvo jauku ir gera nuo skambančios liaudiškos muzikos, dainų, šypsenų ir aplodismentų. Vyko 2-asis Žemaitijos krašto kapelų festivalis „Grėižkem, sosiedele!“

Žemaičių Kalvarijos kultūros centro kapela „Sosieda“ į festivalį sukvietė savo draugus iš įvairių Žemaitijos miestelių. Į festivalį atvyko Skuodo rajono Salantų kultūros centro kapela. Jos vadovas Petras Pučkorius. Skambias dainas dovanojo Platelių universalaus daugiafunkcio centro – Žemaitijos krašto kapela „Dar“ ir jos vadovė Jurgita Antanaitienė. Festivalyje dalyvavo Skuodo rajono Barstyčių bendruomenės kapela, vadovaujama Kazimiero Martinkaus. Jaunieji kultūros centro teatro studijos „Vyturys“ „gaspadoriai“ žemaitiškos tarmės Motiejaus Valančiaus „Palangos Juzės“ kūrinio ištraukomis linksmino žiūrovus ir į vakarušką kvietė.

Žiūrovai ne tik liaudiškos muzikos pasiklausyti galėjo, bet ir drožiniais iš daržovių pasigėrėti galėjo. Gražiausiu pripažintas Kristinos Šmatavičienės drožinys.

Po koncerto dar ilgai kalvariškiai ir svečiai neskubėjo namo. Žemaičių Kalvarijos kultūros centro estradinė grupė surengė vakaronę – padėką, kurios metu susirinkusieji linksminosi iki paryčių.

Irena Taujenienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.