Nuoširdžiausių emocijų kupinų antradienių ciklas

2015-10-29


 

       Netikėtai greitai atėjo spalio 27 diena, kai paskutinį kartą Plungės kultūros centro ramybę drumstė miestiečių protų sukimas. Visus keturis spalio mėnesio antradienio vakarus plungiškius burtis kvietė „Auksiniai europrotai“.

       Kartu su savanorišku jaunimu organizavome po ilgos pertraukos sugrįžusius ir aukso spalvą įgavusius „europrotus“. Norinčiųjų sužinoti kažką naujo arba pademonstruoti savo žinias tikrai nestigo – iš viso žaidime sudalyvavo 50 žmonių, pasiskirsčiusių į 7 komandas, pavadintas unikaliausiais pavadinimais: „Skraidantys pingvinai“, „Ingrid Bergman“, „Banginio padažiukas“, „Ale siedu“, „Coco Jambo“, „Ryto proteliai“, „Be proto protingi“. Kiekvieną antradienį komandos uoliai tarėsi, ginčijosi ir kiekvieną skaidrėse pasirodžiusį atsakymą nulydėdavo ir džiaugsmo šūksniais ir nusivylimo atodūsiu. Tikrai buvo smagu stebėti atsiradusias šypsenas teisingai atsakiusiųjų veiduose, tačiau šiandien jau paaiškėjo, kas geriausiai pasirodė „Auksinio europroto“ sutrumpintame sezone.

       Rezultatai nieko nenustebino. Du vakarus iki tol surinkusi daugiausiai taškų komanda pasistengė ir šįkart – „Ingrid Bergman“ savo 193 taškų sąskaitą papildė 57 taškais ir tapo nugalėtoja, kurios nariams atiteko termopuodeliai bei pramogų centro „Porto“ kuponas. Ne ką prasčiau pasirodė ir „Be proto protingi“ (175 taškai)  bei „Coco Jambo“ (115 taškų), atitinkamai užėmę antrą ir trečią vietas. Na, o pralaimėjusiųjų nebuvo – visos komandos apdovanotos prizais, kuriuos įteikė ir sveikinimo kalbą tarė Savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius.

       Nors komandų bei susidomėjimo protų mūšiu nebuvo labai daug, dalyviai paliko salę su teigiamomis emocijomis, tad viliuosi, jog ateityje matysime dar daugiau žaidėjų! Turnyras baigėsi, tad noriu padėkoti visiems dalyvavusiems, organizatorių – savanorių komandai bei partneriams – Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Lolitai Vaitkevičienei, Plungės kultūros centro kolektyvui ir direktoriui Romui Matuliui bei pramogų centro „Porto“ direktorei Agnei Šukienei už pagalbą ir įsteigtus prizus.

Jaunimo Europos komandos narė Greta Zaburaitė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.