Nuo sausio 2 dienos – keleivinių traukinių maršrutas Panevėžys–Šiauliai–Mažeikiai

2022-12-27
traukinys

UAB „LTG Link“ informuoja apie parengtą traukinių eismo maršrutą, Radviliškio, Šiaulių, Akmenės, Mažeikių, Panevėžio miestų rajonuose, įsigaliosiantį 2023 metų sausio 2 dieną.

Bendras maršrutas pakeis 2022 metais vykdomus maršrutus Šiauliai–Panevėžys, Radviliškis–Mažeikiai, Radviliškis–Šiauliai, todėl jame galios į pastaruosius maršrutus įsigyti terminuoti bilietai. Tuo atveju, jei keleiviai nuo sausio 2 d. startuojančiame maršrute nepageidaus naudotis turimais terminuotais bilietais, jie bus kviečiami kreiptis į bendrovės klientų aptarnavimo specialistus dėl lėšų grąžinimo už nepanaudotas terminuoto bilieto dienas.

Siekiant užtikrinti būtinąjį viešąjį susisiekimą ir atitikti kuo didesnės visuomenės dalies poreikius, bendro maršruto reisai bus organizuojami 8 kartus per dieną – t. y. taip pat dažnai, kaip ir iki šiol kursavę maršrutų Šiauliai-Panevėžys ir Radviliškis-Mažeikiai traukiniai.

Traukinio bilietus į minėtą maršrutą bus galima įsigyti nuo gruodžio 22 d.

Vykstantiems iš Mažeikių miesto geležinkelio stoties:

Vykstantiems iš Panevėžio miesto geležinkelio stoties:

k. d. – kiekvieną diena.

savaitg. – savaitgaliais.

d. d. – darbo dienomis

Platesnę informaciją apie keleivinių traukinių tvarkaraštį galite rasti Bendrovės svetainėje  https://bilietas.ltglink.lt/timetable

PRIDEDAMA:

UAB „LTG Link“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.