Nuaidėjo paskutinis skambutis!

2023-06-02

Šią savaitę rajono mokyklose skamba abiturientus į gyvenimą išlydintis paskutinis skambutis. Daugiausia baigiančiųjų, žinoma, „Saulės“ gimnazijoje – Švietimo ir sporto skyriaus duomenimis, šią mokyklą palieka 212 dvyliktokų (21 iš jų – suaugusieji). Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją baigia 12 abiturientų, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnaziją – 15.

Ketvirtadienį paskutinis skambutis suskambo ir 15-ai Kulių gimnazijos dvyliktokų, kuriuos pasveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis ir mero patarėja Vilma Šarnienė.

„Akivaizdu, kad jūs mokyklinius suolus jau išaugote ir kad jums laikas kelti sparnus. Sėkmės jums! Eikite, ieškokite, siekite, o paskui – grįžkite. Aš, kaip Savivaldybės atstovas, noriu jums pasakyti, kad visada būsite laukiami ir reikalingi čia, savo gimtame krašte. Jūsų vėliavoje – akmenys, tad ir jūs grįžkite ir tapkite kertiniais akmenimis savo miestelio pamatuose“, – linkėjo Žydrūnas Purauskis.

Abiturientus ir jų auklėtoją Daivą Ščupokienę žemaitiškais eilėraščiais ir dainelėmis sveikino pirmokėliai, šokiui kvietė ketvirtokai, gerų žodžių negailėjo laikinai mokyklos direktoriaus pareigas einanti Inga Blėdienė, pirmoji mokytoja Vida Simėnienė, Kulių seniūnė Daivutė Petrauskienė, jautrų laišką perskaitė bendruomenės pirmininkė ir vieno iš dvyliktokų mama Agnė Alčauskienė.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.