Nominacija „Metų specialistas 2024“ – plungiškei Aistei Jakočiūnei

2024-03-07

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) kasmet renka geriausius savo srities specialistus ir organizuoja iškilmingą jų apdovanojimų ceremoniją. Džiugu, kad šiemet „Metų specialisto“ titulas teko Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei Aistei Jakočiūnei.

Apdovanojimų ceremonija vyko Jurbarko rajone esančioje Panemunės pilyje. O grįžusią į Plungę Aistę pasveikino ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis: „Džiaugiuosi mūsų visuomenės sveikatos biuru ir tuo, ką jis veikia. Jei anksčiau biuras nebuvo žinomas, tai dabar jo aktyvumas matomas visiems. Bet biuras geras tik dėl to, kad jame dirba puikūs specialistai. Tad ačiū ir Aistei, ir direktorei Daivai Zablockienei, ir visam kolektyvui, kad darbuojasi vardan plungiškių“, – įteikdamas gėles, sakė meras.

Gražią ir prasmingą „Metų specialisto“ apdovanojimų tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų. Ja siekiama išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kandidatus nominacijai gauti gali siūlyti visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai. Skiriant nominaciją atsižvelgiama į specialisto išskirtines veikla ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

Išties džiugu, kad šiemet „Metų specialisto“ nominacija atiteko būtent mūsų Visuomenės sveikatos biuro specialistei Aistei. Ji įvertinta už aktyvų dalyvavimą prisidedant prie sveikesnės Plungės rajono savivaldybės bendruomenės kūrimo ir sveiko gyvenimo vertybių puoselėjimo. Ją nominacijai pasiūlė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas.

Apdovanojimų renginyje įkvepiančią sveikinimo kalbą sakė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius,nominantus ir visus susirinkusiuosius sveikino Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėja sveikatos apsaugos klausimais dr. Živilė Gudlevičienė, SVSBA laikinoji vadovė Vidita Jonaitė, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Prevencijos skyriaus vedėja Aušra Želvienė ir kiti.

Apdovanotiesiems specialistams įteikti padėkos raštai ir obuolio statulėlės – kad nominuotieji pasidžiaugtų vaisiais, kuriuos užaugino jų darbai, idėjos ir energija.

Plungės rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi ir didžiuojasi turėdamas tokią puikią specialistę ir taria ačiū už puikiai atliekamą darbą, pareigingumą, stropumą, draugiškumą, atsidavimą ir nuolatinį tobulėjimą!

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti juos aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.