Nevyriausybinių organizacijų dėmesiui!

2014-10-09


       Vadovaujantis Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros į statymo nuostatomis bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 9 d. nutarimu Nr. 641 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų tarybos sudėties ir jos nuostatų patvirtinimo“ (aktuali redakcija – Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. rugsėjo 24 d. nutarimas Nr. 1010), yra sudaroma Nevyriausybinių organizacijų taryba, kuri susideda iš dvidešimt narių: devynių valstybės institucijų ir į staigų atstovų, vieno Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovo ir dešimties nevyriausybinių organizacijų atstovų. Nevyriausybinių organizacijų atstovus bendru sutarimu pasiūlo nacionalinių skėtinių nevyriausybinių organizacijų asociacijos.

       Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdama paskatinti nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą, 2014 m. spalio 23 d. 10 val. kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus, ketinančius siūlyti savo kandidatus į Nevyriausybinių organizacijų tarybą, bei nacionalinių skėtinių nevyriausybinių organizacijų asociacijas susirinkti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus konferencijų salėje (Laisvės pr. 28, Vilnius) ir išrinkti dešimt nevyriausybinių organizacijų atstovų, kurie bus deleguojami į Nevyriausybinių organizacijų tarybą.

       Siekiant sklandaus nevyriausybinių organizacijų atstovų dalyvavimo, prašome iki 2014 m. spalio 20 d. registruotis el. paštu Egle.Kanopaite@socmin.lt. Pateikiant informaciją apie dalyvavimą, prašytume nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį ir (ar) el. adresą bei organizaciją, kuriai atstovaujama. Prašome atskirai pažymėti, jei atstovaujama nacionalinei skėtinei nevyriausybinei organizacijai (pagal Nevyriausybinių organizacijų plėtros į statymą nacionaline skėtine nevyriausybine organizacija yra laikoma tokia organizacija, kuri į steigta pagal Lietuvos Respublikos asociacijų į statymą, vienijanti vienoje ar keliose atskirose viešosios politikos srityse veikiančias nevyriausybines organizacijas, siekiančias bendrų tikslų).

       Rekomenduojame nevyriausybinių organizacijų atstovams atvykti su rašytiniais nevyriausybinės organizacijos į galiojimais.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.