Netradicinis Vasario 16 -osios paminėjimas Plungės lopšelyje – darželyje „Nykštukas“

2017-02-24

 


 

         2016 m. lapkričio mėnesį pateikėme prašymą dalyvauti respublikiniame projekte „Kaip pažinti Lietuvą 2017“. Buvome pakviesti  įsitraukti į projektą, bendradarbiauti su Kėdainių rajono Šėtos ugdymo centru tiesioginio internetinio ryšio „Skype“ programa. Iš viso projekte dalyvauja  58  Lietuvos švietimo įstaigos. Projekto tikslas – suteikti  vaikams kuo daugiu žinių apie Lietuvą ir pasirengti švęsti Lietuvos  šimtmetį.

         Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga vasario 15 d.  mūsų darželis ir Kėdainių rajono Šėtos ugdymo centras organizavo bendrą  vaikų ir pedagogų interaktyvią viktoriną su praktinėmis užduotimis apie Lietuvą. Kiekviena įstaiga pristatė savo  mokyklą, miestą ir apylinkes. Parengė nuotraukų koliažą, vaikų įžvalgas, mintis. Visa tai garsins mūsų darželį, miestą, apylinkes  Lietuvos Respublikos Seime Lietuvos  šimtmečio paminėjimo proga. Mūsų uždavinys –  švenčiant  Lietuvos nepriklausomybės  šimtąsias  metines, pakviesti kitą Lietuvos švietimo įstaigą  ir organizuoti  viktoriną, suteikiant  vaikams žinių apie Lietuvą, reprezentuojant  Plungės kraštą.

         Projekto koordinatorė  – direktoriaus pavaduotoja Aušra  Vengalienė. Projekto darbinės grupės narės – priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vida Uogienė ir Rima Janukaitienė.

Lopšelio – darželio „Nykštukas“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.