Net aštuoniems Plungės kultūros centro meno kolektyvams suteiktos aukščiausios kategorijos

2014-11-11
GONDINGA
Kamerinis choras
Liaudiškos muzikos kapela


 


            Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius 2014 m. spalio 28 d. įsakymu Nr. V-93 patvirtino naujas šalies mėgėjų meno kolektyvams suteiktas kategorijas. Suteiktos kategorijos kolektyvui galioja ketverius  metus. Kategorijos teikiamos už meno kolektyvų  pasiektą  meninį lygį, aktyvią kultūrinę – meninę – edukacinę veiklą ir brandžius meninius kokybinius rezultatus.

            Nepaprastai džiugu, kad net aštuoniems Plungės kultūros centro mėgėjų meno kolektyvams nuo šiol suteikta I, tai yra aukščiausia, kategorija. Tai: pučiamųjų orkestrui, vadovaujamam  Romo Jasevičiaus; folkloro ansambliui  „Gondinga“, vadovaujamam Dalios Stasikėlienės; šokių studijai „Mažasis suvartukas“, vadovaujamai Ilonos Baltikauskaitės ir Justės Pultanavičiūtės; liaudiškos muzikos kapelai, vadovaujamai Vidmanto Žilinsko; kameriniam chorui, vadovaujamam Alfonso Vildžiūno; liaudiškų šokių ansambliui „Suvartukas“, vadovaujamam Ilonos Baltikauskaitės; vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansambliui „Žirginėliai“, vadovaujamam Sonatos Kazlauskytės ir Eglės Novoruckienės, ir vaikų ir jaunimo teatrui „Saula“, vadovaujamam Sigitos Matulienės ir Romo Matulio.

            Šie kolektyvai kuria aukšto meninio lygio programas, kūrybiškai organizuoja meninį ugdymą, rengia prasmingus projektus, nuolat reprezentuoja mūsų rajoną įvairiuose prestižiniuose festivaliuose ir konkursuose, todėl šis įvertinimas neatsitiktinis. Tokia gausa aukščiausio meninio lygio kolektyvais gali pasididžiuoti ne visi šalies kultūros centrai.  Plungės kultūros centro prioritetinė veiklos sritis – mėgėjų meninių kolektyvų veiklos organizavimas ir bendruomenės narių meninis ugdymas – ir šį kartą davė puikių vaisių ir pelnė savo miestui deramą pripažinimą.

Mažasis SUVARTUKAS Pučiamųjų orkestras
SAULA SUVARTUKAS
Plungės kultūros centro informacija ŽIRGINč–LIAI


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.