Nemokami Pelno akademijos renginiai Plungėje!

2015-01-19


       Pelno akademija – tai informaciniai renginiai ir individualios konsultacijos, skirtos smulkiųjų ir vidutinių į monių atstovams arba tik planuojantiems pradėti savo verslą. Ištisus metus visoje Lietuvoje vyks nemokami informaciniai renginiai verslumo skatinimo, franšizavimo ir eksporto temomis.

       Verslo steigimą ir plėtrą Lietuvoje ypač stabdo informacijos ir verslumo į gūdžių stoka. Todėl Pelno akademijos informaciniuose renginiuose išsamiai pristatoma smulkiojo ir vidutinio verslo į monių plėtra franšizės pagrindu, aukšto technologinio potencialo į monių steigimas ir plėtra, eksporto strategijų rengimas, verslo plėtra į užsienio rinkas, 2014–2020 m. ES finansavimo periodo naujovės bei galimybės verslui ir kitos aktualios temos.  

       sausio 20 d.  kviečiame dalyvauti Pelno akademijos renginiuose, kurie vyks Plungės r. savivaldybės administracijoje, Vytauto g. 12, Plungė.

 9.00 – 12.30 val. – EKSPORTAS: NAUJOS VERSLO PLĖTROS GALIMYBĖS (kvietimas):

13.30 – 17.00 val. – VERSLUMAS: NAUJO VERSLO PRADŽIA ARBA SĖKMINGA ESAMO VERSLO PLĖTRA (kvietimas):

      Daugiau informacijos bei išankstinė registracija www.pelnoakademija.lt/ arba el. paštu giedre@personpremier.lt

      Projektą vykdo Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos verslo konfederacija, Jaunimo verslumo skatinimo asociacija. Projekto partnerė – Lietuvos savivaldybių asociacija.

      Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir valstybės biudžeto lėšų.

 

UAB „Person Premier” inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.