Nemokamai priimti senas padangas privalo visi padangų platintojai !

2016-10-24

        Dar pasitaiko nemažai vairuotojų, kurie nesivargina civilizuotai tvarkyti senas padangas ir jomis atsikrato tiesiog išmesdami bet kur, net miško tankmėje. Primename, kad už ne vietoje išmestą padangą gali tekti atlyginti daugiau kaip 140 eurų aplinkai padarytą žalą.

        Nemokamai priimti senas padangas privalo visi padangų platintojai, tarp jų ir prekybos centrai, kuriuose jos perkamos. Šiuo atveju atiduodamos padangos turi būti skirtos tam pačiam transporto priemonės tipui, o atiduodamų padangų skaičius atitikti perkamų padangų skaičių. Be papildomo mokesčio senos padangos priimamos ir jas keičiant autoservisuose. čŒia nemokamai priimamos visos transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto metu susidariusios atliekos.

        Gyventojams primename, jog padangų negalima palikti prie konteinerių. Jas reikia vežti į atliekų priėmimo aikštelę, esančią Plungės rajone, Jėrubaičių kaime. Pateikus mašinos registracijos dokumentus, nuo vienos lengvosios transporto priemonės fizinis asmuo gali nemokamai palikti iki keturių padangų. Telefono numeris pasiteirauti  8 630 01 276.

        Juridiniams asmenims rekomenduojama kreiptis į padangų atliekas tvarkančią į monę ir jas atiduoti pagal padangų atliekų perdirbimo ir panaudojimo sutartį .

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.