Naujus metus Plungės kultūros centras pradėjo ypatingais renginiais

2014-01-14


 

 

 

     Sausio 10 d. Plungės kultūros centro parodų salėje buvo atidaryta Plungės profesionalių dailininkų grupės ,,3+“ jubiliejinė paroda. Darbų autoriai – Leonardas Černiauskas, Valdas Simutis, Algimantas Veselis bei Alvydas Stonkus. Per dešimt kūrybos metų dailininkų grupė ,,3+“ surengė net apie 25 vaizduojamojo meno parodas bei apie 15 bendrų ir personalių tapybos darbų parodų. Dailininkus jubiliejinės parodos atidarymo metu sveikino ne tik gausus susirinkusių žiūrovų būrys, bet ir Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotas Mindaugas Jurčius bei Seimo nariai – Vytautas Gapšys ir Valdas Skarbalius, kurie menininkams pažadėjo, kad netolimoje ateityje jų paroda galėtų būti pristatyta ir Lietuvos Respublikos Seime. Parodą plungiškiai bei miesto svečiai gali aplankyti iki vasario 9 d. darbo dienomis nuo 13 iki 18 val. bei prieš renginius, kurie vyksta Plungės kultūros centre.

 

     Po parodos atidarymo Plungės kultūros centras kvietė įdomiai pratęsti vakarą užsienio ir Lietuvos kūrėjų trumpametražių kino filmų vakare. Vakaro metu buvo parodyta net 12 skirtingo pobūdžio ir tematikos trumpametražių kino filmų, kurie jau buvo pristatyti įvairiuose kino filmų festivaliuose. O kad žiemos vakarai neprailgtų, Plungės kultūros centras pakvies dar ne kartą į panašius kino filmų vakarus.

 

     Sekmadienį kartu minėjome Laisvės gynėjų dieną. Į 1991 m. sausio 13-ą  mus nukėlė ir tuos įvykius iliustruojančius tekstus pristatė Plungės kultūros centro renginių vedimo ir organizavimo klubo „Menadė“ narės. Minėjimą – koncertą pradėjo Kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Žirginėliai“, Tautišką giesmę giedojome kartu su tremtinių ir politinių kalinių choru  „Tėvynės ilgesys“. Nuoširdžiai, jausmingai, gyvai ir su jaunatvišku entuziazmu patriotines dainas atliko Plungės miesto jaunimo grupės  „The Element“,  „Džentelmenai“ ir  „Out Luod“. Nuostabios akimirkos ir jaudinantys prisiminimai dar kartą mus suvienijo ir paskatino įvertinti ir pasidžiaugti tuo, kas esame, kur gyvename ir ką turime dabar ir čia.

 

     Iki malonių susitikimų Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose.

 

 

KC inf.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.