Naujos tarptautinio „Erasmus+” mokyklinių mainų projekto pristatymo galimybės miesto erdvėse

2020-06-10


Įsibėgėjus tarptautiniam „Erasmus+” mokyklinių mainų partnerysčių projektui ,,Hooked on Mathematics“, šiuo neįprastu laikotarpiu buvo

ieškota galimybių supažindinti miesto bendruomenę su projekto veiklomis ir sukurtais darbais. Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytojos Ligita, Jolanta, Ilma bei mokiniai Tomas, Mantas, Julius, Paulius, Ignas, Marijonas, Modesta nusprendė pristatyti projekto eksponatus atvirose miesto erdvėse, papasakoti apie veiklas, skambant gyvai muzikai. Projekto koordinatorė- Lietuva, partnerės šalys- Belgija, Bulgarija, Italija, Rumunija, Turkija.

Buvo numatytos trys susibūrimo vietos: birželio 3 dieną – prie Plungės rajono savivaldybės, 4 dieną – Senamiesčio aikštėje, prie Kultūros centro, ir 5 dieną – A. Jucio gatvės skvere, prie vaikų žaidimo aikštelės „Supermiestas“. Gimnazijos mokytojai ir mokiniai pristatė miestelėnams projekto veiklas bei jų metu sukurtus eksponatus: matematinius dailės darbus, įrėmintas funkcijų grafikų kompozicijas, 3D maketą ir projekciją, visų šalių partnerių sukurtą matematinių sinkveinų (poezijos) knygą, siūlines funkcijų grafikų iliuzijas, kalėdinius origami, skaičiais su spalvotomis geometrinėmis figūromis puoštus velykinius kiaušinius, ant virvės iškabintą projekto logotipų pasiūlą. Visi susidomėję buvo vaišinti firminiais projekto saldainiais ir „“ dienos keksiukais. Taip pat renginio lankytojai galėjo susipažinti su 2019-2020 mokslo metais gimnazijoje vykusio matematikos modulio „Interesting Mathematics“ programa, skirta devintų klasių mokiniams, projekto partnerių paruošta metodine ir  įtraukiančia pritaikomąja medžiaga. Pristatymų erdvę papildė nuotraukų stendai iš mokymo ir mokymosi veiklų projekto partnerių susitikimų metu Turkijoje, Rumunijoje ir Belgijoje.

Projektas atvėrė kūrybinės paieškos galimybes ne tik mums, projekto dalyviams, bet ir su mumis susitikti atėjusiems miesto gyventojams ir svečiams. Džiaugiamės spontaniškai gimusia idėja pratęsti projekto darbų ekspoziciją Plungės miesto bibliotekoje. Viliamės, kad matematinės projekto idėjos, atrastas naujoviškas miesto erdvių panaudojimas ir betarpiškas bendravimas įkvėps drąsiems, inovatyviems ir kūrybiškiems sprendimams veikti.

 

 

 

Plungės „Saulės” gimn. inf.

                                                                                                                   

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.