Naujos pergalės Ispanijoje

2021-02-05

 

Ispanija ir vienas prestižiškiausių konkursų Europoje – FIESTALONIA! Jį organizavo tarptautinių konkursų ir festivalių lyderė, UNESCO garbės narė Fiestalonija Milenio. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir toliau plečia savo akiratį, konkuruoja ne tik respublikos, bet ir su viso pasaulio atlikėjais! Tokiame amplua išbandyti save yra didelis iššūkis.

Konkursas buvo organizuojamas dviem turais. Dalyviai turėjo atlikti dvi skirtingas programas, kad patektų į finalą ir būtų išrinkti geriausi muzikantai. Konkurso komisija – garsūs dirigentai, muzikantai, prodiuseriai, muzikos kritikai iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Kinijos, JAV ir kt. šalių. FIESTALONIJOS kultūrinė veikla nukreipta į taikos, draugystės, broliškų santykių ir pasaulio tautų solidarumo propagavimą, stiprinti tarptautinius santykius. 

Melisa Mikailaitė (fortepijonas), kurios mokyt. R. Bernotienė, FIESTALONIJOJE konkuravo su dalyviais iš 25 pasaulio šalių, t. y. atstovais ne tik iš daugumos Europos šalių, bet ir Indonezijos, Indijos, Rusijos, JAV, Kanados, Meksikos, Malaizijos, Izraelio ir kt., ir buvo įvertinta ypatingai. Ispanijos FIESTALONIJA Melisą įvertino 98 balais ir I vietos laureato diplomu. Pirmą kartą Zalcburgo tarptautinime konkurse sužibusi žvaigždutė nenustoja šviesti ir toliau džiugina ir stebina savo pasiekimais.

Deimantas Rimkus (akordeonas), kurio mokyt. L. Veniulienė, šiame prestižiniame, pasauliniame konkurse tarp tų pačių šalių dalyvių buvo įvertintas taip pat aukštais balais –  85 balai ir  -II vietos diplomu.

Sveikiname Melisą, Deimantą ir jų mokytojas. Nenustokite siekti gražių tikslų ir tikimės kuo dažniau jus pamatyti tarpe geriausių muzikantų. 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pianistė Melisa Mikailaitė, tarptautinio konkurso FIESTALONIA Ispanijoje 1 vietos laureatė

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos akordeonistas Deimantas Rimkus, tarptautinio konkurso FIESTALONIA Ispanijoje 2 vietos laureatas

Melisos Mikailaitės 1 vietos diplomas

Deimanto Rimkaus 2 vietos diplomas

 

Muzikos teorijos skyriaus vyr. mokytoja Saida Mikailienė
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.