Naujojoje LMTA taryboje – ir Romas Matulis

2023-05-05
2023-05-03 Darbą pradėjo nauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) taryba, kurios sudėtyje – ir Romas Matulis, LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros docentas, Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas

Gera naujiena: gegužės 3-iąją darbą pradėjo nauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) taryba, kurios sudėtyje – ir Romas Matulis, LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros docentas, Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas.

Trečiadienį įvyko bendras kadenciją baigiančios ir kadenciją pradedančios LMTA tarybos ir Senato posėdis. Jo metu nauji tarybos nariai pasirašė LMTA tarybos nario įsipareigojimą, padėkota darbą baigusiems Tarybos nariams. Pirmajame naujosios tarybos posėdyje išrinkta pirmininkė – ja tapo Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė. Naujosios Tarybos kadencija – 2023–2028 m.

„Dėkoju visai akademinei bendruomenei už rinkimų metu parodytą pasitikėjimą man, kad ateinančius penkerius metus dalyvaučiau didžiausios ir pagrindinės šalies profesionalaus meno ir menininkų ruošimo aukštosios mokyklos valdyme ir strategavime“, – savo feisbuko paskyroje rašė R. Matulis.

Sveikiname direktorių tapus LMTA tarybos nariu!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.