Naujo bendradarbiavimo pradžia

2013-09-17

    Plungės socialinių paslaugų centras įsteigtas prieš devynerius metus sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Plungės viltis“ narių iniciatyva. Plungės rajono savivaldybės tarybos įkurta įstaiga išpildė neįgalių  jaunuolių lūkesčius vykdyti stacionarią dienos užimtumo veiklą.

    Vos tik atsipūtę po vasaros neįgaliųjų užimtumo veiklos ir prasidėjus naujam darbų sezonui (vasaros metu SIŽGB „Plungės viltis“ veikla orientuota labiau į jaunimo vasaros užimtumo ir turiningo poilsio organizavimą, o nuo rugsėjo iki metų pabaigos stengiamasi didesnį dėmesį skirti neįgaliųjų šeimoms ir artimiesiems), apsilankėme Plungės socialinių paslaugų centre. Mūsų vizito tikslas –  naujos bendradarbiavimo galimybės. Naujoji įstaigos vadovė Odeta Misiūnienė ne tik šiltai mus sutiko, bet ir viso susitikimo metu žavėjo entuziazmu, geranoriškumu ir noru stiprinti esamus ir kurti naujus ryšius. Papasakojo, kokie pokyčiai jau vyksta Centre, mielai pritarė mūsų pasiūlymams, kaip didinti neįgaliųjų  motyvaciją dalyvauti jiems skirtoje dienos užimtumo veikloje. Siekiant tapti partneriais ir plėtoti įstaigos bei bendrijos veiklą, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Na, o  penktadienį, rugsėjo 13 d., (tikime, kad tai laiminga diena) jau galėjome įsitikinti direktorės Odetos Misiūnienės iškeltų užduočių rimtumu.

    Jau tapo tradicija, kad SIŽGB „Plungės viltis“ jaunimas dalyvauja Kretingos rajono savivaldybės neįgaliųjų dienos veiklos centro Salantų padalinio sporto, teatrinės raiškos projektuose, teminiuose renginiuose. Penktadienį kartu su Plungės socialinių paslaugų centro direktore ir būreliu neįgaliųjų dalyvavome Salantų dienos centro darbuotojų surengtoje „Rudenėlio” šventėje. Šokome,  žaidėme žaidimus, kepėme dešreles, mėgavomės suneštinėmis vaišėmis. Direktorė Odeta Misiūnienė renginio metu visiems dalyviams perdavė gražius linkėjimus, pavaišino visus Plungės socialinių paslaugų centre keptais sausainiais „grybukais“. Tokioje šiltoje neformalioje aplinkoje dar kartą su direktore paplanavome, ką kartu galėtume nuveikti, gerindami Centro paslaugų kokybę. Gera pradžia – pusė darbo!  

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos  „Plungės viltis“ pirmininkė Romualda Šimkuvienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.