Nauji leidiniai apie Žemaitiją, Plungę ir jos apylinkes

2013-11-08

        Vykdant projektą „Rietavo ir Mažeikių, Plungės, Telšių rajonų savivaldybių turizmo produktų rinkodaros priemonių į gyvendinimas“ (projekto Nr. VP3-1.3-ŪM-05-R-81-009) pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ VP3-1.3-ŪM-05-R priemonę „Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra regionuose“,  išleisti nauji leidiniai:

        – reprezentacinis leidinys „Žemaitija. Istorijos ir kultūros bruožai“, skirtas Žemaitijos istorijos jubiliejinėms datoms pažymėti;

        – Plungės rajono savivaldybę pristatantis leidinys „Plungė ir apylinkės“.

        Išleisti ir projekto partnerius – Mažeikių, Telšių rajonų ir Rietavo savivaldybes – pristatantys leidiniai ir informacinis žemėlapis.

        Leidinys „Žemaitija. Istorijos ir kultūros bruožai“ skirtas Žemaitijos, savito istorinio-etnokultūrinio Lietuvos regiono, istorijai, kultūros paveldui pristatyti. Jo autorius – prof. dr. Adomas Butrimas.

        Leidinio „Plungė ir apylinkės“ sudarytoja ir straipsnių autorė – dr. Jolanta Skurdauskienė, Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja. Menines nuotraukas leidiniui pateikė: Vladas Gaudiešius, Jurgis Mankauskas, Gintautas Margis, Sigitas Kazlauskas, Aldona Kuprelytė, Daina Martišienė, Saulius Narkus, Žydrūnas Pilitauskas, Romeo Pinevičius, Rimvydas Sprindis, Ilona Vaitiekutė, Kęstutis Vaitkus, Sigitas Varnas. Tekstus į žemaičių kalbą vertė Kęstutis Vaitkus.

        Dėkojame Plungės ir Rietavo krašto fotoklubo „Žybt“ nariams, rinkusiems ir pristačiusiems nuotraukas leidiniui apie Plungės rajoną. 

        Leidinius spausdino spaustuvė „Baltic Printing House“.

          Maloniai kviečiame atvykti į Plungės rajono savivaldybės viešąją biblioteką dalyvauti naujų leidinių apie Žemaitiją, Plungę ir jos apylinkes pristatyme. Leidinius planuojama pristatyti lapkričio 29 d. Tiksli informacija bus paskelbta vėliau.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Jonušienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.