Naujas tarptautinis „Erasmus+“ projektas „Foreign Language Teaching into the Future“ – Plungės ,,Saulės‘‘ gimnazijoje

2019-11-20

 

 

„Erasmus+“ strateginių partnerysčių projekto „Foreign Language Teaching into the Future“ idėja užgimė dar prieš trejus metus Norvegijoje. Bendradarbiaudami bei Norvegijos nacionalinės agentūros palaikomi, vystėme ir tobulinome projekto tikslus, veiklas, planuojamus rezultatus.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Cabrini instituto mokykloje, Taranto mieste, Italijoje, lapkričio 5-9 dienomis. Jame dalyvavo po du mokytojus iš Norvegijos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos ir Lietuvos mokyklų. Plungės „Saulės‘‘ gimnazijai atstovavo mokytojos Ligita Erminaitė ir Jolanta Mažuknė. Vizito metu svarstėme projekto ateities vizijas užsienio kalbų mokymui, pristatėme savo požiūrius, dalijomės  užsienio (anglų, prancūzų, vokiečių) kalbų mokymo situacijomis savo šalyje ir mokykloje, patikslinome projekto vystymo ir vykdymo etapus, derinome bendras partnerių veiklas, numatomas tų veiklų datas ir formatus.

Įkvėpti projekto mokymo perspektyvų ir radę bendrus sąlyčio taškus, tikime, kad sėkmingas užsienio kalbų mokymas bendradarbiaujant patvirtins mūsų projekto moto „misija įmanoma!‘‘

 

Ligita Erminaitė ir Jolanta Mažuknė,
Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytojos
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.