Naujametės dovanėlės – „cyruliukams“

2017-01-04

 


       Naujųjų 2017 m. sausio 2 d. LR Seimo narys Andriejus Stančikas su žmona Sigute, jo padėjėja Raimonda Bieliauskienė, Plungės rajono savivaldybės tarybos narės Daina Martišienė ir Rūta Endrijauskienė, Savivaldybės mero patarėjas Mantas Česnauskas bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės skyriaus nariai kartu su jaunųjų knygos bičiulių klubu „Išminties upeliukas“ lankėsi Plungės vaikų globos agentūroje „Cyrulis“.

       Jaunųjų knygos bičiulių klubas „Išminties upeliukas“ yra įsikūręs Plungės miesto bibliotekoje (prekybos centre „Maxima“). Klubo nariai prisijungė prie šalies Prezidentės D. Grybauskaitės skelbiamos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir kvietė savo draugus, pažįstamus ir gimines dovanoti vaikiškas spalvinimo, pažintines, pasakų ir smagių užduočių knygeles.

       Šiai akcijai neliko abejingas ir LR Seimo narys Andriejus Stančikas bei LVŽS  Plungės skyrius. Seimo narys iš savo lėšų dovanojo vaikams įvairių knygučių ir spalvinimo priemonių, o LVŽS  Plungės skyriaus nariai – morkų, kopūstų, burokėlių, bulvių, obuolių, sulčių, varškės. Agentūroje „Cyrulis“ veikia dienos valgykla, kurioje vaikams gaminamas maistas, todėl šios gėrybės labai nudžiugino vaikus ir darbuotojas, kurie nuoširdžiai dėkojo ūkininkams R. Grausliui ir M. Grikštui. Na, o vasario mėnesį vaikai turės galimybę patys apsilankyti dviejuose pieno ūkiuose ir iš arčiau susipažinti su jų specifika. Kaip juokavo A. Stančikas: „Gal ir karvę teks pamelžti.”

       Jaunųjų knygos bičiulių klubui „Išminties upeliukas“ taip pat reikėtų paramos, klubas veiklą vykdo tik iš savo asmeninių lėšų. Klubo vadovė Rita Jundulienė dirba neatlygintinai – „iš idėjos“. LVŽS Plungės skyrius klubą parems nupirkdamas įvairių priemonių, popieriaus ar tiesiog pinigais, ir taip taps nuolatiniu klubo rėmėju ir draugu.  

       Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį. Tad lavinkime jauną kartą ir užauginkime savo vaikus stipriais žmonėmis.

LVŽS Plungės skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.