,,Naktį mokykloje“ leido Platelių gimnazistai

2016-11-09

        Šiais mokslo metais Platelių gimnazijoje suplanuota organizuoti tradicinius renginius ir numatyta naujų, dar nė karto nevykusių.

        Spalio 28 d., penktadienį, gimnazijoje nuo pat ryto prasidėjo renginiai. Gimnazija pasipuošė žibintais, pagamintais iš moliūgų; per ilgą pertrauką vyko gimnazistų „krikštynos“. O tamsų ir lietingą vakarą į neįprastai tylią mokyklą rinkosi 1g – 4g  klasių mokiniai į renginį „Naktis mokykloje“. Į mokyklą mokiniai rinkosi 20 val. Mokyklos slenkstį jie peržengė su viltimi linksmai praleisti naktį gimnazijoje. 21 val. buvo užrakintos durys, ir tada prasidėjo kažkas labai neįprasta ir nauja. Pirmiausia buvo pristatytos saugumo ir elgesio taisyklės, kurių mokiniai laikėsi viso renginio metu, todėl nekilo jokių nesusipratimų.

       21.10 val. prasidėjo svarbiausias užsiėmimas – paskaita „Charakteris ir sėkmė“, kurį vedė Platelių UDC jaunimo užimtumo mokytoja Aida Rupeikienė. Viktorinoje „Poltergeistas“, kurią vedė 3g klasės mokinė Rasa Burkevičiūtė, gimnazistai pasidalijo į 5 grupes ir labai išradingai bandė įrodyti, kuri grupė pati protingiausia. Užduotys buvo gana įdomios, reikalaujančios ir žinių, ir įžvalgumo. Po paskaitos ir viktorinos mokiniai galėjo linksmintis diskotekoje, kuri tęsėsi visą naktį. Norintys ilsėtis galėjo žiūrėti filmus, o sporto mėgėjai – žaisti sporto salėje krepšinį ar tinklinį. Kam patinka dainuoti, savo sugebėjimus galėjo pademonstruoti karaokę.

       Nepaisant to, kad paryčiais daugelis jautėsi pavargę, visi buvo patenkinti, kad renginio sėkmė pranoko pačių mokinių lūkesčius. Džiaugiamės, kad daugelis norėtų pakartoti ,,Naktį mokykloje“. Organizatorių (mokinių lyderių) komanda, atsižvelgdama į pageidavimus bei pasiūlymus, ir toliau ieškos įdomių laisvalaikio leidimo formų, skatins mokinius būti aktyvius ir išradingus. O už tai, kad mumis pasitikėjo, norime padėkoti gimnazijos direktorei Reginai Rubinienei. Taip pat dėkojame mokytojoms L. Budreikienei, V. Lukavičienei, S. Mažeikienei, J. Budrienei, kurios buvo atsakingos už mūsų saugumą.

       Mokiniai tikisi, kad šis renginys taps tradicinis.


Platelių gimnazijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.