Nacionalinis diktantas buvo rašomas visame Plungės rajone

2017-02-27


       Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kvietė rašyti jau dešimtą kartą organizuojamą Nacionalinį diktantą.  

       Kaip ir visi lietuviai, Plungės rajono gyventojai taip pat 10.00 val. rašė Nacionalinį diktantą, kuris buvo transliuojamas per LRT radiją. Šiemet specialiai Nacionaliniam diktantui Alvydas Šlepikas parašė kūrinį „Bedugnė“. Diktantą skaitė LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas.

       Plungės rajone diktantą rašė 42 suaugę dalyviai. Diktantas buvo rašomas Plungės rajono savivaldybės administracijos pastate, rajono mokyklose ir Plungės rajono seniūnijų bibliotekose.

       Į diktanto konkursą taip pat įsitraukė ir mokyklos. Iš viso mokyklose diktantą rašė 203 mokiniai.

       Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susirinkusiesiems rašyti diktanto Savivaldybėje pasidžiaugė, kad jie nėra abejingi gimtajai kalbai ir taip išreiškia savo pilietiškumą.

       Šiais metais diktantas buvo rašomas Plungės rajono savivaldybėje, Narvaišių, Platelių, Stalgėnų, Šateikių ir  Å½libinų bibliotekose.

       Plungės rajono mokyklose – „Saulės“, Platelių, Kulių ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijose bei Plungės „Ryto“ pagrindinėje ir Senamiesčio mokyklose – diktantą rašė ne tik mokiniai, bet galėjo rašyti visi norintieji.

       Dėkojame visiems dalyviams, jog puoselėjate ir gerbiate lietuvių kalbą. Taip pat esame dėkingi rajono mokykloms ir bibliotekos, jog sudarė sąlygas rašyti diktantą visiems norintiesiems.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
vyr. specialistas Gintautas Rimeikis 
  
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.