Nacionalinis diktantas: ATEIK, RAŠYK, IŠSAUGOK!

2015-02-12

 

         Visi lietuvių kalbos mylėtojai vėl kviečiami pasitikrinti savo žinias tradiciniame Nacionalinio diktanto konkurse, kuris bus rašomas vasario 21 dieną 11 valandą. Diktanto tekstas bus transliuojamas per LRT radiją. Šiais metais Plungės r. savivaldybėje visus diktantą  rašyti kviečiame į   Plungės r. savivaldybės viešąją biblioteką (Parko g. 7, Plungė). Dalyvius kviečiame rinktis 10 val. 45 min.

         „Diktantas yra ne tik kalbos žinių pasitikrinimas. Tai apsisprendimas ir į rodymas pirmiausia pačiam sau – man svarbi mano gimtoji kalba, aš noriu rašyti ir kalbėti ja taisyklingai. Atrodytų, paprasta nuostata. Tačiau nuo jos prasideda kiekvienos tautos ir kiekvieno asmens savivoka – mano gimtoji kalba yra didžiausia vertybė, jungianti istoriją ir dabartį , jaunus ir vyresnius, gyvenančius Lietuvoje ir už jos ribų“, – sako diktanto organizatorė, VšĮ Pilietinės minties instituto direktorė Vytautė Šmaižytė.

         Diktanto dalyvius registruotis kviečiame elektroniniu paštu irena.griceviciene@plunge.lt arba tel. (8 448) 73 153, nurodant vardą, pavardę, kontaktus, tačiau diktantą galima rašyti ir neužsiregistravus iš anksto.

         Diktantą galima bus rašyti savarankiškai ir išsiųsti organizatoriams paštu iki vasario 23 dienos imtinai. Tiesa, rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo.

         Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 22 dieną svetainėse www.diktantas.lt; www.vlkk.lt ir DELFI.

         Kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai.

 

Nacionalinio diktanto koordinatorė Plungės r. savivaldybėje
Irena Gricevičienė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, 73153

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.