Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalis – Plungėje

2017-05-25

Akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko  VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra 

organizuojamas Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“  Žemaitijos regiono pusfinalis, kuriame dalyvavo  mokyklų komandos iš Plungės, Klaipėdos, Skuodo, Mažeikių, Šilalės, Tauragės rajonų bei Klaipėdos miesto.  Nacionalinės olimpiados pirmajame etape dalyvavo 250 komandų, iš kurių 80 buvo atrinkta į pusfinalį. Pusfinalyje Plungėje dalyvavo 10 komandų ir gausus būrys jas palaikančių sirgalių.  

Galime pasidžiaugti tuo, kad Plungei atstovavo net trijų rajono mokyklų komandos. Tai Akademiko Adolfo Jucio bei Šateikių pagrindinių mokyklų ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos. Čia moksleiviai turėjo pademonstruoti ne tik savo gamtosaugines ir ekologines žinias, bet ir atlikti  logines bei kūrybines užduotis. Taip pat buvo vertinamas ir sirgalių aktyvumas bei palaikymas. Olimpiados metu vyko kūrybinės dirbtuvės.  

Susumavus rezultatus, nustatyta, kad kelialapį į finalą laimėjo mažeikiečiai. Geriausiai iš plungiškių sekėsi Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos komandai, kuriai labai nedaug pritrūko iki finalo ir kuri dar turi galimybę,  vasaros metu atlikusi papildomas užduotis, patekti į finalą.

 

Roma Bužienė,                                                                  

Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės  mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui                                          

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.