Muzikos ir poezijos popietė „Gyvenimas nepakartojamas ir toks neilgas“

2013-12-30


 

 

 

 

 

Gruodžio 18 d. Plungės suaugusiųjų švietimo centre  šurmuliavo Trečiojo amžiaus universiteto Kultūros ir meno bei Pasaulio pažinimo fakultetų klausytojai. Apie šimtas senjorų rinkosi į adventinę muzikos ir poezijos popietę „Gyvenimas nepakartojamas ir toks neilgas“. Susirinkusiuosius sveikino fakultetų dekanai Stanislovas Tutlys ir Danutė Ardavičienė.

 

Prieblandoje, degant žvakėms, savo kūrybą ir buvusių mokinių poeziją skaitė Janina Ramanauskienė ir Rimantas Gentvilas. Iš jų lūpų liejosi šilti, ramūs ir vilties suteikiantys žodžiai, primindami, kad žmogui tiek nedaug reikia – būti mylimam, suprastam, sulaukti paguodos ir ramybės. Poezijos skaitinius papildė ir  smuikų garsai, – tai Plungės M. Oginskio meno mokyklos mokytojos Astos  Å½ebrauskienės ir jos  mokinės Laimos Paplauskaitės duetas.

 

Sakoma, kad adventiniai linkėjimai turi magišką galią – būtinai jie išsipildo – tai girdėjome labai nuoširdžių, linksmų, įdomių palinkėjimų.

 

O kai pakvipo arbata, pasklido namie kepto pyrago kvapas,  pajutome ramybę, namų šilumą, jaukumą, žmogaus nepaprastą vertę. Sušilo visų širdys ir ne vienas pagalvojo, kaip gera turėti bendraminčių susitikimo vietą –  Plungės Trečiojo amžiaus universitetą.

 

Popietė pripildė  teigiamų emocijų: renginio dalyviai skirstėsi lydimi šilto ir jaukaus dvasinio pasibuvimo džiaugsmo.

 

 

Plungės suaugusiųjų švietimo centro vyr. specialistė metodinei veiklai  Vida Mylimienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.