Muzikinės Kalėdų dovanos

2021-01-04

2020 metai buvo kupini iššūkių, atnešę daug nerimo ir nestabilumo kasdieniame žmonių gyvenime, darbinėje veikloje, į vairiose ugdymo srityse, tačiau jie tapo ir galimybių bei alternatyvių sprendimų metais. Prieš kelis metus net negalėjome pagalvoti, kad į vairių programų pagalba nuotoliniu būdu mokysime vaikus meno paslapčių ir atsivers galimybės per porą mėnesių dalyvauti net keliuose tarptautiniuose konkursuose į vairiose šalyse bei varžytis su savo bendraamžiais į vairiose meno srityse.

Šia galimybe puikiai pasinaudojo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pedagogai ir jų ugdytiniai. 2020-ieji ypač „derlingi“ laimėjimais buvo pučiamųjų skyriaus mokytojui ekspertui Artūrui Urniežiui ir jo klasės ugdytiniams, pelniusiems laurus į vairiuose konkursuose, vykusiuose Lietuvoje, Baltarusijoje, Kazachstane. Visą 2020 metų laimėjimų ciklą užbaigė parskrieję laureatų diplomai iš gruodžio 30 d. Ukrainoje vykusio tarptautinio konkurso – festivalio „Kalėdų giesmė“, kurio žiuri komisiją sudarė nusipelnę Ukrainos respublikos meno veikėjai.

 Instrumentinio žanro kategorijoje Augustas Murašovas (kornetas, 3 kl.) laimėjo antrąją vietą, ir net septyni vaikinai tapo pirmosios vietos laureatais: Simas Pučinskas, Jurgis Šinkūnas (kornetas, 3 kl.), Kristupas Končius (trimitas, 4 kl.), Nikolas Šiškovas (trimitas, 5 kl.), Juozas Jucys (eufonija, 6 kl.), Antanas Karalius (trimitas, 7 kl.) ir Matas Stabingis (trombonas, 8 kl.) Mokiniams konkurse akompanavo koncertmeisteriai Judita Stankutė ir Mantas Liutikas.


Plungės  Mykolo Oginskio meno mokyklos inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.