Muziejų nakties renginys ŠVIESA NAKTĮ KUNIGAIKŠČIO MYKOLO OGINSKIO RŠªMUOSE

2019-05-10

 

 

 

2019 m. gegužės 18 d., šeštadienį, Žemaičių dailės muziejus kviečia į Muziejų nakties renginį

ŠVIESA NAKTĮ KUNIGAIKŠČIO MYKOLO OGINSKIO RŪMUOSE

 

Žemaičių dailės muziejus, įsitraukdamas į šių metų Europos muziejų nakties Lietuvoje temą „Muziejai kaip kultūros ašys: tradicijos ateitis“, ketina lankytoją, kaip muziejaus veiklos bendraautorį, įtraukti į aktyvią edukacinę, žaidybinę veiklą šeimas ir teatrališką veiksmo ir garso meno performansą.

Programoje:

19.00 – Edukaciniai užsiėmimai šeimoms:

• IŠKILIEJI ATSPAUDAI. Įvairiais piešiniais dekoruosime medžiaginius dovanų maišelius.

• GONDINGAS Pč–LIAKALNč– LUOBč’. Papasakosime įdomių istorijų ir legendų apie Gandingos piliakalnį Plungės rajone. Patys tapsite archeologais ir ieškosite paslėptų piliakalnių lobių.

• TAPYBA KARTU. Užsiėmimo metu kartu piešite bendrą piešinį. O tapyti nebus taip paprasta – tai darysite neįprastai.

20.00 – Žaidimai ir fokusai vaikams kartu su Rolandu Kančiausku.

21.30 – VšĮ „Kūrybinės laboratorijos“ eksperimentinio teatro „Somnium“ performansas INTRO (aktas Nr. 1) įspūdingai apšviestuose rūmuose.

Muziejaus nakties proga VšĮ „Kūrybinės laboratorijos“ pristatys naują projektą Plungės mieste – eksperimentinį teatrą „Somnium“. Tai Lietuvoje dar nematytos, naujos koncepcijos teatras, netelpantis į jokius rėmus. Tai teatras, kuris nuolat kinta, nesikartoja ir neprisiriša prie erdvių ar aktorių. Renginio metu įvyksiantis pirmasis teatro aktas INTRO – tai meno ir pramogos, garso ir šviesos, kūno ir erdvės santykių, grožio ir estetikos sintezė. Spektakliu to nepavadinsi. Tai yra vientisas meninis aktas, sapnas, arba dar kitaip – Somnium.

 

Maloniai kviečiame!

Renginys nemokamas.

 

ŽDM inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.