Motyvacijos neturintiems jaunuoliams – naujos veiklos

2016-03-31

      Jau į sibėgėjo jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) į gyvendinimo projektas „Atrask save”, kurį koordinuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Jau galime pasidžiaugti pirmaisiais JGI projekto „Atrask save” dalyviais Edgaru L., Mindaugu M., Asta M. bei Rosita K., kurie ieško, dalyvauja ir nori keisti gyvenimo kokybę. Džiugu, kad jaunimas žino, ko nori!

      Plungėje projektą į gyvendina VšĮ Plungės atviras jaunimo centras, kuriame dirba jaunimo garantijų iniciatyvos į gyvendinimo koordinatorė, bendradarbiaudama su Plungės savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore. Siekiant į gyvendinti projekto tikslą, dirbama su neaktyviais, niekur nedirbančiais, nesimokančiais ir mokymuose nedalyvaujančiais jaunais asmenimis. VšĮ Plungės atviras jaunimo centras į sipareigoja teikti ankstyvosios intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgdamas į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti: dirbti, mokytis, atlikti praktiką ar savanoriauti.

      Plungėje bus teikiamos vaiko minimalios priežiūros, pagalbos pažį stant save paslaugos, socialinių ir gyvenimo į gūdžių ugdymo, motyvavimo, informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes, į traukimo į visuomenei naudingą veiklą, tarpininkavimo su švietimo į staigomis, savanoriškos veiklos atlikimo organizavimo paslaugos.

      Visi norintys prisijungti prie projekto veiklų 15–29 metų jaunuoliai, kurie niekur nedirba, nesimoko ir nedalyvauja mokymuose, kviečiami kreiptis į VšĮ Plungės atviro jaunimo centro vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorę Renatą, tel. 8 631 46 081, el. p. plunge.jgi@gmail.com

 

VšĮ Plungės atviro jaunimo centro inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.