Moterų futbolo virusas Utenoje !!!

2017-09-13

Rugsėjo 8 d. Utenos „Utenio“ stadione vyko jau tradiciniu tapęs merginų ir moterų futbolo turnyras 7×7, kuriame dalyvavo devynios komandos ir per 80 futbolininkių. Turnyro tikslas – paskatinti kuo daugiau merginų ir moterų žaisti futbolą.

Gegužės mėnesį Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atvyko į Plungę ir padovanojo miesto moterims futbolo turnyro idėją. Plungiškėms tai labai patiko, todėl ketvirtus metus vykstančiame  turnyre dalyvavo ir 2 Plungės komandos: Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Plungės rajono savivaldybės administracijos.  

Po smagiai ir aktyviai praleisto laiko su bendramintėmis,  turnyro nugalėtojomis tapo Plungės rajono visuomenės sveikatos biuro futbolininkės, treniruojamos Romaldo Kerpos. Antrą vietą užėmė Plungės rajono savivaldybės administracijos komanda,treniruojama Alvydo Viršilo, o  trečią – „Utenis“.

Už sportinę ryškiai raudoną aprangą  norime padėkoti Telšių apskrities futbolo federacijai ir UAB „Litnaglis“ – už paramą.

 

 


Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.