Mokytojų metodinių būrelių atstovų išvyka į parodą „Mokykla be sienų 2014“

2014-11-30

 


            Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Lietuvos parodų ir konferencijų centras „Litexpo“ ketvirtą kartą organizavo parodą „Mokykla“, skirtą visai švietimo bendruomenei – mokiniams, tėvams, pedagogams, būsimiems mokytojams, mokyklų administracijų darbuotojams ir kitiems besidomintiems švietimo problemomis.

            Paroda vyko Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ š. m. lapkričio 21–23 dienomis. Šiųmetės  parodos tema – „Mokykla be sienų“. Joje ypatingas dėmesys buvo skiriamas mokyklų bendruomenių telkimui, formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendradarbiavimui stiprinti, siekiant, kad mokykla būtų neribotų galimybių, saviraiškos ir atradimo džiaugsmo kupina erdvė visiems.

            Lapkričio 21 d. į parodą vyko 50 Plungės rajono ugdymo įstaigų pedagogų (vadovai, metodinių būrelių pirmininkai, mokytojai). Kelionės išlaidas iš Švietimo rėmimo programos apmokėjo Plungės rajono savivaldybė. Parodoje pedagogai susipažino su mokymo naujovėmis, alternatyviomis ir tradicinėmis ugdymo metodikomis. Parodos metu buvo demonstruojamos ugdymo priemonės, mokyklų įranga. Plungiškiai dalyvavo konferencijose, susitikimuose, diskusijose, edukaciniuose užsiėmimuose bei kūrybinėse dirbtuvėse.

 

Plungės suaugusiųjų švietimo centro
direktoriaus pavaduotoja metodinei veiklai Laima Galvanauskienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.