Mokytojų išvyka į parodą „Mokykla 2013“

2013-12-16

         Gruodžio 6 d. buvo suorganizuota išvyka į  mokyklų į rangos ir mokymo priemonių parodą MOKYKLA 2013, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje. Parodoje mokytojai susipažino su mokymo naujovėmis, alternatyviomis ir tradicinėmis ugdymo metodikomis, parodos metu demonstruojamomis ugdymo priemonėmis, mokyklų į ranga. Buvo pristatomi pagrindiniai Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių institucijų vykdomi projektai. Vyko konferencijos, susitikimai, diskusijos, edukaciniai užsiėmimai bei kūrybinės dirbtuvės, o specialiai parodai sukurtoje interaktyvioje gamtos mokslų ir pasaulio pažinimo „Svajonių klasėje“ buvo surengtos atviros pamokos, demonstruojančios,  kaip mokymas(-is) gali virsti tikru atradimu.

         Mokytojai lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Kelionė buvo skirta Plungės rajono metodinių būrelių pirmininkams bei mokytojams, kurie vaikus ruošia olimpiadoms ir konkursams.

         Už galimybę nuvyki į parodą ir į Valdovų rūmus esame dėkingi Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkei Elvyrai Valerijai Lapukienei ir Švietimo skyriui.

 

Plungės suaugusiųjų švietimo centro direktoriaus pavaduotoja metodinei veiklai

Laima Galvanauskienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.