Mokyklos bendruomenė šventė Šeimos dieną

2017-05-23

 

Mokslo metams einant į pabaigą, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko Šeimos šventė. Joje

dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: administracija, pedagogai, mokiniai, jų tėveliai, seneliai, artimieji. Šventės tikslas – puoselėti bendruomeniškumą, suvokimą, kad mokykla yra ne tik  mokytojai ir mokiniai, jų  santykiai ir pažymiai, bet ir bendro tikslo siekimas – visapusiškas jauno žmogaus ugdymas.

      Šiai ypatingai šventei buvo ruošiamasi gerokai iš anksto: kuriamas scenarijus, daromi įvairūs darbeliai, rengiami stendai, piešiama, lipdoma, atliekamos kitos veiklos, kurios atėjusiems į šventę parodytų, kuo gyveno ir „kvėpavo“ mokykla visus mokslo metus. Tėveliai ir globėjai į šventę buvo pakviesti, jiems įteikiant pačių vaikų pieštus bei parengtus kūrybinius darbus. Nuo pagrindinio įėjimo durų iki aktų salės trečiame aukšte atėjusius džiugino mokyklos erdvėse eksponuojami mokinių darbeliai.

     Šventinį koncertą pradėjo mažųjų mokinukų instrumentinis – vokalinis kūrinys, o po jo – mokytojų literatūrinė kompozicija apie Meilę. Šis žodis ir jausmas šventės metu akcentuotas ne kartą, – juk iš mylinčios šeimos į pasaulį išeina mylintys vaikai ir aplinkui save sėja gėrį ir džiaugsmą. Koncerte pasirodė visos klasės – nuo pirmokėlių iki dešimtokų. Pristatytos literatūrinės kompozicijos,  buvo dainuojama, žaidžiama, šokama. Skaidrėse „sukosi“ mokyklos šiųmetis gyvenimas. Tėveliai ir globėjai pagerbti padėkos raštais už prisidėjimą prie visokeriopo mokyklos puoselėjimo, nė vienas neliko be vaikų  paruoštų dovanėlių. Šventė neprailgo – kone kiekvienas tėvelis ar mama galėjo scenoje išvysti savo vaikučius, stebėti visos mokyklos bendruomenės gyvenimą.

        Mūsų mokykla, kuri miestelėnų prisimenama kaip seniausia mokykla Plungėje, puoselėja daug gražių tradicijų. Tradicijos tvirtina bendruomenę, tačiau mes atviri ir naujovėms, kurios reikalingos jaunajai kartai bei pedagogų tobulėjimui. Šiais mokslo metais Mokyklų pripažinimo sveikatą stiprinančiomis mokyklomis komisija mūsų mokyklą pripažino sveikatą stiprinančia mokykla. Pradedama vykdyti Sveikos gyvensenos programa, kurios tikslas – ugdyti jauną žmogų, stiprų emociškai ir fiziškai. Taigi, mokykloje vyksta ir vyks ateityje daug įvairių sporto, sveikos gyvensenos, aktyvaus poilsio veiklų.Mokyklos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.