Moksleivių krepšinio lygoje prasidėjo kovos dėl patekimo į finalus

2017-04-10

Dėl patekimo į skirtingus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatų finalinius ketvertus tęsia keturios Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komandos.

Virgilijaus Lapio treniruojama 2001 m. gimusių vaikinų krepšinio komanda dalyvauja U16 vaikinų krepšinio čempionate. Pasibaigus reguliariajam sezonui, komanda aukščiausiame divizione užėmė 4 vietą tarp 12 komandų ir pateko į atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame jų varžovais tapo Šiaulių KA „Saulė“. Pirmasis komandų susitikimas įvyko balandžio 6 d. Plungėje. Rungtynes laimėjo plungiškiai rezultatu 79:71. Plungiškių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Lukas Kreišmontas, kuris pelnė net 29 taškus. Rokas Rutkus įmetė 18 taškų ir atkovojo 19 kamuolių, Dovydo Vengalio sąskaitoje – 10 tašų ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Atsakomosios rungtynės vyks Šiauliuose ir, jei Plungės krepšininkai išvykoje neiškovos pergalės, tai komandos tarpusavyje susitiks trečią kartą Plungėje. Šios poros nugalėtojas užsitikrins vietą finaliniame ketverte. Praėjusiais metais Plungės SRC komanda šiame čempionate užėmė antrą vietą.

 Savaitgalį atkrintamąsias „Pirmojo iššūkio“ kovas pradės ir Genadijaus Glikmano treniruojami 2005 m. gim. berniukų krepšinio komanda. Reguliarųjį sezoną komanda baigė iškovojusi visas pergales ir nė karto nepralaimėjusi. Antrame etape G. Glikmano auklėtiniai žaidė su sostinės KM-IV ir nugalėję juos du kartus pateko į TOP16 etapą. Šiame etape, kuris vyks balandžio 7-9 dienomis Druskininkuose, komandos bus suskirstytos į keturias grupes po keturias komandas. Tos komandos, kurios grupėse užims 1-2 vietas, pateks į ketvirtfinalio etapą, kuriame komandos kausis dėl patekimo į finalinį ketvertą. TOP16 etape plungiškiai vienoje grupėje žais su tokiomis komandomis – Š. Marčiulionio KA, sostinės KM-II ir Raseinių KKSC.

Aukščiausiuose merginų krepšinio čempionatuose
rungtyniauja ir dvi merginų komandos. Julytės Mefiodienės 2002-2003 m. gim. mergaitės baigė reguliarųjį sezoną užimdamos ketvirtą vietą tarp aštuonių komandų ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, kuriose jos žais su Marijampolės ŽSM. Poros nugalėtoja pateks į U14 mergaičių krepšinio čempionato finalinį ketvertą.

Editos Lapienės treniruojamos 2001 m. gim. krepšininkės reguliarųjį sezoną U16 merginų krepšinio čempionate baigė užimdamos paskutinę vietą ir dėl išlikimo šiame divizione bei galimybės žaisti aukščiausio diviziono atkrintamosiose varžybose žais su žemesnio diviziono stipriausia komanda – Klaipėdos V. Knašiaus KM-II. Pirmas rungtynes šios komandos sužaidė balandžio 6 d. Plungėje. Gaila, bet pirmose rungtynėse pergalę iškovojo Klaipėdos krepšininkės rezultatu 75:50. Plungės komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Agnesė Garčinskaitė – 19 taškų ir 23 atkovoti kamuoliai, ir Rasvita Gedeikytė – 12 taškų. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdoje.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.