Mokinių savivaldų ir kuratorių konferencija

2018-02-28

                

Vasario 27 dieną nepabūgę šalčio, į Plungės rajono savivaldybę atvyko viso rajono mokyklų mokinių savivaldų kuratoriai ir pirmininkai. „Mokinių savivaldų pirmininkų ir kuratorių konferencija“ – pirmas tokio tipo renginys Plungėje, kuriame savo kompetencijas kelia, gerąja darbo patirtimi dalinasi tiek moksleiviai, tiek pedagogai. Susirinkusius sveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Jurčius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus l.e.p. vedėjas Gintautas Rimeikis bei LMS Plungės mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Rasa Burkevičiūtė. Jie visiems linkėjo didelio ryžto, motyvacijos darbuose ir tolimesnėje veikloje.

Toliau dalyviai dirbo išsiskirstę į atskiras darbo grupes:

kuratoriai kartu su Gintautu Rimeikiu aptarė savivaldos modelius, orientavosi į tai, kad savivalda ne tik puikiai organizuoja renginius, bet ir atstovauja mokinius bei jų interesus;

pirmininkai su LMS Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro mokymų vadovėmis Simona Statauskaite ir Patricija Jovaišaite mokėsi, kaip pasiekti geriausių renginių rezultatų bei aptarė, koks turi būti tikras lyderis.

Po kelias valandas trukusio kompetencijų gerinimo, kartu su LMS Plungės mokinių savivaldų informavimo centro mokymų vadove Greta Zaburaite buvo aptarta konferencija, sprendžiamos iškeltos problemos.  

Nors konferencija ir užsitęsė, tiek kuratoriai, tiek pirmininkai išėjo patenkinti, pasisėmę naujų žinių, idėjų tolimesnei veiklai.

 


 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.