Mokinių priešinių konkurso „Korupcija moksleivių akimis“ baigiamasis renginys (20 nuotraukų)

2016-12-08

 

       Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ą visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

       Plungės rajono savivaldybė, pritardama idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, kvietė viso rajono mokyklų mokinius dalyvauti piešinių konkurse ir taip prisidėti, jaunimui aiškinant korupcijos žalą. Jaunuoliai turi jau dabar suprasti, kad korupcija – blogas reiškinys, iškreipiantis šalies ekonomiką ir visuomenės bendravimo nustatytas normas.

       Šio konkurso organizatoriai – Plungės rajono savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Vytautas Tumas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintautas Rimeikis – džiaugiasi, jog mokyklos neliko abejingos ir aktyviai įsitraukė į konkursą. Sulaukta daugiau nei 60 mokinių piešinių iš įvairių Plungės rajono mokyklų.

       Šių metų gruodžio 6 d. Plungės rajono savivaldybės pastato II aukšto fojė vyko baigiamasis konkurso renginys, kurio metu įteikti prizai konkurso nugalėtojams ir visuomenei atidaryta mokinių priešinių paroda „Korupcija moksleivių akimis“.

       Baigiamojo renginio metu Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, šio piešinių konkurso globėjas, pasidžiaugė, jog mokiniai aktyviai įsitraukė į šią pilietišką akciją, ir paragino visus susirinkusiuosius nelikti abejingais, pastebėjus korupcijos atvejus, bei pasistengti užkirsti kelią jos plitimui.

       Konkurso nugalėtojus, įvertinusi mokinių kūrybiškumą, profesionalumą ir išskirtinumą, išrinko speciali komisija: Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos dailės mokytojas Valdas Simutis, Plungės rajono savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Vytautas Tumas, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Vyšniauskienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė.

       Konkurso nugalėtojai buvo atrinkti pagal tris amžiaus grupes:

       Plungės rajono savivaldybės mero padėkos už profesionalų mokinių paruošimą buvo įteiktos ir konkurso nugalėtojų mokytojoms: Plungės „Babrungo“ pagrindinės mokyklos mokytojai Jolantai Miltenei, Plungės rajono Platelių meno mokyklos mokytojoms  Linai Ruginienei ir Vaidai Blistrubienei, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos mokytojai Daivai Griguolienei, Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokytojoms Silvai Stankuvienei ir Vilmai Stankuvienei, Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos mokytojai Alinai Maseliūnienei bei Plungės Senamiesčio mokyklos mokytojai Aldonai Bieliauskienei.

       Džiugu matyti, jog mokyklose yra ugdomas mokinių sąžiningumas ir nepakanta korupcijai. Tikimės, jog ir ateityje mokyklos aktyviai įsitrauks į korupcijos prevencijos veiklas.

       Kviečiame Plungės rajono gyventojus aplankyti mokinių piešinių parodą Plungės rajono savivaldybės pastato II aukšto fojė iki gruodžio 16 dienos.

Auksė Rūsytė, Plungės „Ryto” pagrindinė mokykla, I vieta (5 – 8 klasių grupėje) Urtė Petrauskaitė, Plungės rajono Platelių meno mokyklos Alsėdžių skyrius, I vieta (1 – 4 klasių grupėje)

Viktorija Paulauskaitė Plungės rajono Šateikių pagrindinė mokykla, I vieta (9 – 12 (I – IV gimnazijos) klasių grupėje)


Plungės rajono savivaldybės informacija.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.