Mokinių matematikos olimpiados rajono etapo rezultatai

2017-02-17

 

       2017 m. vasario 10 d. Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje į vyko 9 (I gimn.) – 12 (IV gimn.) klasių  mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 60 mokinių:  9 (I gimn.) kl. – 21 mokinys, 10 (II gimn.) kl. – 16 mokinių,  III gimn. kl. – 12 mokinių, IV gimn. kl. – 11 mokinių. Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

Klasė

Vieta

Vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

9

1

Ugnė Kniukštaitė

„Ryto“ pagrindinė mokykla

Laima Daugėlienė

I gimn.

2

Tadas Tamošauskas

„Saulės“ gimnazija

Renata Gudienė

I gimn.

3

Gerda Šukytė

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Milda Mockūnienė

10

1

Rugilė Miciulevičiūtė

„Ryto“ pagrindinė mokykla

Daina Margelienė

10

2

Armandas Puidokas

Senamiesčio mokykla

Dalia Bačkienė

II gimn.

3

Dainoras Salys

„Saulės“ gimnazija

Elvyra Klovienė

III gimn.

1

Renata Daukšaitė

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija

Vilma Augustinienė

III gimn.

2

Kristijonas Šiaulys

„Saulės“ gimnazija

Virginija Lukavičienė

III gimn.

2

Henrikas Gricius

„Saulės“ gimnazija

Ilona Stasytienė

III gimn.

3

Džiugas Untulis

„Saulės“ gimnazija

Virginija  Lukavičienė

III gimn.

3

Jokūbas Serapinas

„Saulės“ gimnazija

Virginija  Lukavičienė

III gimn.

3

Iveta Silkauskaitė

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Milda Mockūnienė

IV gimn.

1

Žygimantas Stongvilas

„Saulės“ gimnazija

Irena Lukauskienė

IV gimn.

1

Greta Mačiuitytė

„Saulės“ gimnazija

Irena Lukauskienė

IV gimn.

2

Mantas Jurčius

„Saulės“ gimnazija

Daiva Vaškienė

IV gimn.

3

Aušra Jonauskaitė

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija

Vilma Augustinienė

       66–oje Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje, kuri vyks kovo 17-18 d. Kauno „Saulės“  gimnazijoje, rajonui atstovaus „Saulės“ gimnazijos IV gimnazijos klasės mokinys Žygimantas Stongvilas.

       Šiaulių universiteto Matematikos katedros organizuojamose tradicinėse miestų ir rajonų XLVII jaunųjų matematikų varžybose, kurios vyks vasario 25 d., dalyvaus rajono komanda, sudaryta iš šios olimpiados nugalėtojų ir prizininkų.

 

Informaciją parengė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.