Mokinių kūrybinių darbų parodos pristatymas LR Seime

2019-02-01


 

Sausio 25 dieną  60 Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos mokinių kartu su mokyklos direktoriumi ir 8 mokytojais vykome į Vilnių. LR Seime pristatėme savo mokyklą ir atidarėme mokinių kūrybinių  darbų parodą „Žemaitijai 800“, kurioje eksponuojami 3 – 10 klasių mokinių darbai, atspindintys Žemaitijos regiono spalvų subtilumą, originalius raštus, ornamentus,  naudojamus buityje, aprangoje.

Seime mus pasitiko parodos iniciatorius ir ekskursijos rėmėjas Seimo narys Andriejus Stančikas su savo padėjėjomis. Buvome Seime: aplankėme Konstitucijos ir Kovo 11-osios sales, sėdėjome ir dabartinėje posėdžių salėje. Turėjome galimybę pasijausti tikrais Kovo 11-osios Akto signatarais.

Po ekskursijos Seimo spaudos konferencijų salėje vyko oficialus mokyklos pristatymas ir parodos atidarymas, kuriame dalyvavo mados studija „Ažūrė“, vadovaujama mokytojos Irenos Platakienės, dainavimo studija (vadovė mokytoja Romena Zabielienė). Žemaitišką pasakojimą skaitė mokytojos Danutės Garbenčienės ruošta mokinė Akvilė Arlauskaitė, taip pat pasirodė skaitovai Gvidas Petrauskas, Ugnė Salytė ir Paulina Navickytė. Žiūrovus linksmino kaimo kapela, kuriai vadovauja mokytojas Kęstutis Kazlauskas.

Pristatymą stebėjo ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir būrys garsių Seimo narių: Andriejus Stančikas, Rimantė Šalaševičiūtė, Agnė Širinskienė, Eugenijus Gentvilas ir kiti, taip pat  Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Mantas Česnauskas.

Sulaukę daug gražių žodžių apie mokyklą ir apdovanoti nuvykome į Vilniaus universiteto planetariumą. Planetariume turėjome galimybę pasižvalgyti po naktinį dangų, sužinoti, kaip rasti Šiaurinę žvaigždę, kaip atskirti Marsą nuo žvaigždžių, koks yra toliausias dangaus kūnas, kurį galima pamatyti plika akimi, ir dar daug kitų  įdomių dalykų.

Taip pat apsilankėme Katedros aikštėje, vaikščiojome po senamiestį.

 
 
Judita Trumpulytė, 6c klasės mokinė,
Plungės „Ryto” pagrindinė mokykla
 
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.