MKL Žvaigždžių diena „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien – 2014”

2014-04-01

Panevėžio CIDO arenoje šeštadienį rinkosi geriausi Lietuvos jaunieji krepšininkai. Čia vyko „Manijos” moksleivių krepšinio lygos (MKL) Žvaigždžių diena –  „Ateities krepšinio žvaigždės  šiandien – 2014“.

Be tradicinių Rytų ir Vakarų komandų rungtynių,  susirinkusieji galėjo išvysti tritaškių metimų bei dėjimų konkursus. O taip pat tik moksleivių lygoje išbandytos  „karavano”, „bauduko” ir slalomo rungtys bei visame pasaulyje populiarios „trys prieš tris į vieną krepšį” varžybos.

Šiais metais Plungės SRC pavadinimas šventėje skambėjo ne vieną kartą, nes  Vakarų berniukų rinktinėje žaidė net du centro auklėtiniai –  Laurynas Vaištaras ir Rokas Rutkus. Abu jaunuoliai puikiai žaidžia  berniukų, gim. 2001m., krepšinio čempionate „Manija”. Abiejų aukštaūgių į priekį vedama Plungės SRC komanda dabar užima 4 vietą ir  turi svajonę pakovoti dėl medalių. Plungiškiai gavo vardines aprangas ir  „Manijos” saldžių prizų.

MKL „Vakarų” rinktinė

Vaikų „Rind bauduko“ konkurse mergaičių rungtyje geriausiai pasirodė Rasvita Gedeikytė iš Plungės SRC –   ji užėmė 1 vietą. Plungiškė atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie save ir komandą ir  papasakojo,  kad su komanda jau šį savatgalį išvyksta į Ukmergę,  kur vyks ketvertų finalo varžybos, ir joms teks žaisti su Vilniaus KM, Ukmergės ir Tauragės SM komandomis.

Rasvita Gedeikytė

Tik MKL Žvaigždžių dienoje jaunieji krepšininkai gali pasijusti tikromis žvaigždėmis, duoti interviu, fotografuotis ir dalyti autografus draugams.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.