„MJ Systems“ atstovas Savivaldybėje domėjosi laisvomis patalpomis, tinkamomis verslui

2017-04-20

Balandžio 14 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis susitiko su kompanijos iš Jungtinės Karalystės „MJ Systems“ atstovu Lietuvoje Arūnu Juška, kuris domėjosi Plungės rajono  savivaldybėje esančiomis laisvomis verslui tinkančiomis patalpomis.

Per masines informavimo priemones buvo išplatinta informacija, kad į Plungės rajono  savivaldybę atkeliauja didelės investicijos: Lietuvą savo verslui plėtoti pasirinkusi „MJ Systems“ bendrovė per artimiausius trejus metus į gamyklą Žemaitijoje esą planuoja investuoti nemažą sumą bei sukurti čia apie 100 darbo vietų.

Bendrovė Plungėje norėtų gaminti įvairių transporto priemonių komponentų transportavimo konteinerių sistemas, užtikrinančias, kad pervežimo metu gabenamos dalys nebūtų pažeistos, o logistikos kaštai būtų kaip įmanoma mažesni. Didžią dalį produkcijos gamybai reikalingų paslaugų ir medžiagų bendrovė planuoja pirkti iš Lietuvos tiekėjų.

„Pasirinkome Lietuvą, nes jau esame turėję pozityvios patirties su šalies automobilių pramonės darbuotojais, pozityviai vertiname jų darbo etiką ir entuziazmą. Be to, mums svarbu ir tai, kad šalis netoli mūsų pagrindinių rinkų Vakarų Europoje, todėl logistikos kaštai yra konkurencingi“, – teigė „MJ Systems“ direktorius Johnas Tariqas Marfani.

Jungtinėje Karalystėje ir Indijoje gamyklas turinti „MJ Systems“ bendrovė produkciją tiekia tokiems gamintojams kaip „Jaguar“, „Bentley“, „Volvo“, „Ford“, „Toyota“, BMW ir daugeliui kitų. Be to, bendrovė gamino „Airbus A320“ užsparnių transportavimo sistemas. Bendrovės atstovų teigimu, tai itin sudėtingas projektas dėl nestandartinių detalės dimensijų ir pažeidžiamumo.

„MJ Systems“ tarpininkas A. Juška domėjosi, kokias esamas patalpas, tinkančias verslui, Plungės rajono savivaldybė gali pasiūlyti naujajam investuotojui. Investuotoją domino per 1 000 kv. metrų patalpos mieste arba netoli Plungės, pageidautina su greta esančiu laisvos valstybinės žemės sklypu, jei bendrovė numatytų, jog plės gamyklą Plungėje ir gamins čia dar platesnį spektrą produkcijos.

Laisvų ir nebenaudojamų savivaldybės pastatų sąrašą pristatė Savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė. Pokalbyje taip pat dalyvavo ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Jurgita Saldukienė bei mero patarėjai Mantas Česnauskas ir Gintautas Vaitkevičius.

„MJ Systems“ atstovo akys nukrypo į Žlibinų mokyklos pastatą, juolab, kad šalia mokyklos yra ir 1,9 ha žemės sklypas. A. Juška taip pat teiravosi, kokios Žlibinuose yra inžinerinės komunikacijos, elektros įvadai, ar Savivaldybė galėtų įsipareigoti organizuoti darbininkų iš Plungės atvežimą ir pan. A. Juška su šia pradine informacija, gauta Savivaldybėje, balandžio 21 dieną išvyksta į Jungtinę Karalystę, o grįžti į Lietuvą planuoja po geros savaitės, ir tada duos atsakymą, ar investuotojus tenkino gauti pasiūlymai.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.