„Milijonas vaistinėlių Ukrainai“

2023-06-19

Birželio 19-ąją visoje Lietuvoje startuoja ambicinga pilietinė akcija „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“, į kurią įsitraukia ir Plungės rajono savivaldybė. Akcija vyks birželio19–liepos 3 dienomis.

Akcijos metu bus siekiama surinkti milijoną automobilinių vaistinėlių ir perduoti jas Ukrainai. Lietuviai raginami nuo liepos 1 d. keičiamų gyventojų ir juridinių asmenų automobilių vaistinėlių neišmesti, o pristatyti jas į specialius surinkimo punktus visoje šalyje.

Vaistinėlėms dėti skirta dėžė pastatyta ir Plungės rajono savivaldybės administracijos I aukšto fojė. Tikimės, ji greitai bus pripildyta.

„Vis dar besitęsianti Rusijos invazija ir vykdomas agresyvus karas Ukrainoje ragina mus visus susitelkti ir padėti Ukrainos žmonėms. Nuo pat pirmos karo dienos aktyviai veikiame Ukrainos labui, tačiau visų mūsų parama ir pagalba besiginančiai šaliai vis dar labai reikalinga.

Žinome, kad šiuo metu kare sužeistiems žmonėms ypatingai svarbi ir reikalinga pagalba tvarsliava ir kitomis medicinos priemonėmis.

Kadangi nuo 2023 m. liepos 1 d. Lietuvos vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams.

Siekiame surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams“, – sako akcijos iniciatorė Oksana Paškevičienė,  nuo pat karo pradžios Ukarinai pagalbą teikiančios asociacijos „Po mažą žingsnį“ vadovė.

Vaistinėlės bus renkamos specialiuose surinkimo punktuose „Circle K“ degalinėse  ir savivaldybių nurodytose vietose, pažymėtose akcijos ženklais. Plungėje, kaip minėjome, – Savivaldybės pastato pirmajame aukšte.

Akcijos ambasadoriais sutiko tapti Oleksijus Arestovičius, Andrius Mamontovas, Martynas Giga, Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius.

Norintys finansiškai paremti akciją, tai gali padaryti pervesdami pinigus į nurodytą sąskaitą, už visas lėšas bus nupirkta vaistinėlių.

Asociacija „Po mažą žingsnį“

Įm. k. 306317010

Anykščių g. 33-46, LT-20178, Ukmergė

Swedbank AB, LT177300010178555701

Oganizatorių informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.