MIESTO ŠVENTĖS SPORTINIŠ² VARŽYBŠ² PROGRAMA

2011-06-15

PROGRAMA

Birželio 18 d. šeštadienis

11.00 Å achmatų “Žaibo” turnyras  prie šachmatų klubo “Bokštas” Vytauto g.
Vyriausioji teisėja Genovaitė Žalimienė, tel.: 8604 67966.

11.00 Lenktynės vaikams dviračiais Vytauto g.
Vyriausias teisėjas Kostas Jonušas, tel.: 8670 33996.
Registracija nuo 11.00 iki 11.30 val. prie Savivaldybės pastato. Varžybų pradžia 11.45 val.
Programoje:
– važiavimas triratukais;
– varžybos dviračiais; amžiaus grupės: 2002 m.g. ir jaunesni, gimę 2001 – 1999 m.

13.00 Rankų lenkimo sporto varžybos  Oginskių parke prie “Žirgyno”
Varžybų  vyriausias  teisėjas  Edvardas  Zaniauskas tel. 8612 10399.
Registracija  nuo 12.00 iki 12.30 min.;  Varžybų  pradžia  –  13.00  val.
Varžybos  –  individualios,  vyks pagal  tarptautines  E.A.F.  taisykles. Rungiamasi  dviejų  minusų  sistema. 
Svorio kategorijos: Moterų,  merginų  –  50,  55,  60,  70  ir  + 70 kg; vyrų  –  70,  + 70 kg.
Kiekvienas varžybų dalyvis atsako už savo saugumą ir sveikatą. Už vaikų ir jaunuolių iki 18 metų sveikatą ir saugumą atsako tėvai arba treneris.

15.00 Å audymo iš lanko varžybos (apačioje šalia laiptų vedančių į Oginskių rūmus)
Varžybų  vyriausias  teisėjas  Arūnas Rupeika, tel.: 8600 35018
Amžiaus grupės: vaikų, jaunimo, moterų, vyrų.

Birželio 19 d. sekmadienis

11.00 Gatvės krepšinio (3×3) varžybos Vytauto g. „Cyruliukų“ kieme
Varžybų  vyriausias  teisėjas  Virgilijus Lapis 8682 57118.
Registracija nuo 10.30 val.
Amžiaus grupės:
A) 2000 m.g. ir jaunesni;
B) mergaitės gimusios 1999 – 97 m.g.;
C) merginos gimusios 1996m.g. ir vyresnės;
D) berniukai gimę 1999 – 97 m.g.;
E) vaikinai gimę1996-94 m.g.;
F) vyrai;
G) senjorai gimę 1971 m. ir vyresni;
H) senjorai gimę 1966 m. ir vyresni;

13.00 Futbolo (3×3) varžybos  Centriniame stadione
Varžybų  vyriausias  teisėjas  Viktoras Vaitkus, tel. 8698 59765
Amžiaus grupės:
A) 2000 m.g. ir jaunesni;
B) berniukai gimę 1999 – 97 m.g.;
C) vaikinai gimę 1996-94 m.g.;
D) vyrai;
E) senjorai gimę 1971 m. ir vyresni;
F) senjorai gimę 1966 m. ir vyresni;

Apdovanojimai: visų varžybų prizininkai apdovanojami diplomais ir medaliais, atskirų rungčių nugalėtojai ir komandos nugalėtojos – sportinėmios taurėmis.

Vaikų ir jaunių futbolo turnyrai Plungės centriniame stadione

BIRŽELIO 16 D.

Vaikų, gimusių 2003 m.,  futbolo turnyras “Plungės taurė 2011”

15.00  „Žiogeliai  I “ – Plungės SM                  Mažeikiai I – Mažeikiai  II
15.35 Plungės SM – Mažeikiai –I                      Mažeikiai –II – FK „Å ilutė“ 
16.10 „Žiogeliai  I – Mažeikiai –II                    FK „Å ilutė“ – Mažeikiai –I
16.45 „Žiogeliai  I – FK „Å ilutė“                      Mažeikiai –II – Plungės SM 
17.20 Plungės SM  – FK „Å ilutė“                     „Žiogeliai  I “ – Mažeikiai –I
18.00 Rungtynės dėl 3 vietos
18.30 Rungtynės dėl 1 vietos

BIRŽELIO 17-19 D.

Jaunučių, gimusių 2000 m. ir 1997 m. futbolo turnyrai “Plungės taurė 2011”

BIRŽELIO 17 D. PENKTADIENIS

11.30  „Žiogeliai“ – Plunges SM                 Å ilalė – Telšiai
12.00 Plunges SM – Å ilalė                           Kretinga –  Å ilutė
12.30 “Žiogeliai” – Tukums                        Å ilutė – Telšiai
13.00  „Žiogeliai“ – Kretinga
13.30 Å ilutė – Tukums                                 Kretinga – Telšiai
13.30 Žiogeliai – Å ilalė                                Plungės SM – Tukums
15.30 Turnyro atidarymas
15.45 Telšiai – Tukums
16.40 Marijampolė – Plungės SM 
17.30 “Žiogai” – Vilniaus “Ateitis” – Lietuvos jaunių  čempionato rungtynės
18.45 Marijampolė – Tukums
19.30 Telšiai – Plungės SM

BIRŽELIO 18 D. Å EÅ TADIENIS

10.00 „Žiogai“ – Telšiai
10.45 „Ateitis“ – Marijampolė
11.30 Tukums – „Žiogai“
12.15 Telšiai – Marijampolė
13.00 Å ilalė – Tukums                         Plungės SM – Kretinga
13.30 „Žiogeliai“ – Telšiai                     Å ilalė – Å ilutė
14.00 Plungės SM – Å ilutė                   Telšiai – Tukums
14.30 Kretinga – Å ilalė                        Plungės SM – Telšiai
15.00 Tukums – Kretinga                   „Žiogeliai“ – Å ilutė
15.15„Ateitis“ – Tukums
16.00 „Žiogai“ – Plungės SM
16.45 „Ateitis“ – Plungės SM

BIRŽELIO 19 D. SEKMADIENIS

10.00 Telšiai – Ateitis
10.45 Tukums – Plungės SM
11.30„Žiogai“ – Marijampolė
12.15 Turnyro uždarymas

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.