Metų mokytoja – Jurgita Arlauskienė

2023-10-09
Žydrūnas Purauskis, Jurgita Arlauskienė, Dalius Pečiulis ir Gintautas Rimeikis
Žydrūnas Purauskis, Jurgita Arlauskienė, Dalius Pečiulis ir Gintautas Rimeikis

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, visi Plungės rajono pedagogai buvo kviečiami į šventę, surengtą Plungės kultūros centre. Čia visus sveikino Seimo nariai Jurgis Razma ir Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Audrius Misiūnas.

Vienas svarbiausių momentų – nominacijos „Metų mokytojas“ laimėtojo paskelbimas. Šiemet šis titulas ir Savivaldybės įsteigta 1000 eurų premija atiteko Jurgitai Arlauskienei – Plungės specialiojo ugdymo centro muzikos mokytojai metodininkei, Šateikių bažnytinio vaikų ir jaunimo choro vadovei.

Sveikindamas mokytojus, vicemeras Žydrūnas Purauskis kalbėjo: „Noriu tikėti, kad jūsų skleidžiama šiluma ir energija ir toliau sėkmingai modeliuos mūsų ateitį, kad pasieksite pačių geriausių rezultatų. Linkiu stiprios sveikatos ir „okatos“. Ir tegul kiekvienas iš Jūsų bus ta liktarna, kuri dega, o kartu ir šviečia. Ačiū Jums ir neužgeskite!“

Už pasiaukojimą ir savo ugdytiniams atiduodamą meilę dėkojo direktorius Dalius Pečiulis, drąsos būti savimi linkėjo skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis.

Tarptautinės mokytojų dienos proga, kaip ir kasmet, labiausiai nusipelniusiems pedagogams įteiktos padėkos.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro Gintauto Jakšto pasirašytos padėkos įteiktos: „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokytojai Irenai Platakienei, „Saulės“ gimnazijos mokytojoms Sigitai Žilinskienei ir Ritai Barniškienei bei Kulių gimnazijos mokytojams Kazimierui Garasimavičiui ir Jolantai Pieškuvienei.

Seimo nario Jono Varkalio padėkų nusipelnė Liudvika Švedė (Liepijų mokykla), Danguolė Alčauskienė (Akademiko Adolfo Jucio progimnazija) ir Elvyra Klovienė („Saulės“ gimnazija).

Vicemeras Žydrūnas Purauskis mero Audriaus Klišonio pasirašytas padėkas įteikė Birutei Gaižaitienei (Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija), Dianai Paulauskienei (Liepijų mokykla), Laimai Žilinskienei (Akademiko Adolfo Jucio progimnazija), Laimai Domarkienei (Senamiesčio mokykla), Rimaldai Beniušienei (Liepijų mokykla), Vilchelmai Kaktienei („Saulės“ gimnazija), Virginai Ratienei („Babrungo“ progimnazija), Vitalijai  Lukavičienei (Liepijų mokykla), Vytautui Krikščiukui (Plungės technologijų ir verslo mokykla).

Kaip jau minėta, nominacija „Metų mokytojas 2023“ atiteko Plungės specialiojo ugdymo centro muzikos mokytojai Jurgitai Arlauskienei. Ji įvertinta už iniciatyvią, kūrybingą meninę, projektinę bei metodinę veiklą, inovatyvumu stiprinamą mokinių motyvaciją atsižvelgiant į kiekvieno mokinio individualius poreikius. Švietimo bendruomenė šią žinią sutiko itin džiaugsmingai, na, o mokytoja buvo kukli. „Tiesiog dirbu savo darbą, tiesiog vykdau savo išsikeltus tikslus. O už tai, kad šiandien esu įvertinta, dėkoju pirmajai savo darbovietei – Alsėdžių gimnazijai, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklai, kurioje dirbau 10 metų, ir, žinoma, Specialiojo ugdymo centrui, kuriame aš jau 15 metų. Ačiū visiems, kas palaiko, kas esate kartu, nes mūsų darbas ypatingas, nes ir mūsų mokiniai ypatingi“, – sakė mokytoja.

Mokytojų dienos proga pedagogus dainomis džiugino atlikėjas Martynas Kavaliauskas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.