Mero padėkos vakaras: AČIŪ už nuveiktus darbus, pagalbą, rūpestį

2024-01-09

Trijų Karalių dieną Plungės Mykolo Oginskio rūmų žirgyno salėje pirmąkart surengtas Mero padėkos vakaras, skirtas nuoširdžiai bendrystei ir dėkojimui – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis daugybę AČIŪ tarė už išskirtinius darbus ir kasdienę kantrią veiklą, už bendradarbiavimą, pagalbą, rūpestį. „Ši šventė skirta pagerbti tuos žmones, kurie ne tik praėjusiais metais, bet eilę metų, o gal net ir dešimtmečius dirba vardan Plungės ir plungiškių. Galbūt jie ne visada matomi, ne visada pastebimi, bet darantieji gerus darbus negali būti pamiršti“, – sakė meras Audrius Klišonis.

Meras Audrius Klišonis ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis pirmiausia padėkojo žmonėms, besirūpinantiems mūsų sveikata – Plungės ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjui Boleslovui Kazlauskui ir Chirurgijos-traumatologijos skyriaus slaugytojai Reginai Garbatenkienei – už atsidavimą mediko profesijai, nuoširdų ilgametį darbą ir svarų indėlį rūpinantis visų mūsų sveikata.

Vėliau į sceną buvo kviečiami verslininkai, remiantys kultūrą ir sportą, laikraščių „Plungė“ ir „Žemaitis“, viešinančių savivaldybės aktualijas ir renginius, atstovai.

Įteikta ir iš Lietuvos Respublikos Prezidentūros atkeliavusi padėka – Savivaldybės meras Audrius Klišonis pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės pasirašytą padėką įteikė Kulių gimnazijai. Už tai, kad šios mokyklos bendruomenė prisidėjo puošiant pagrindinę Prezidentūros Kalėdų eglę.

Pagrindinė renginio dalis – dvylikos nominantų, kuriems įteikti vardiniai padėkos ženklai, apdovanojimas. Ženklų autoriai – stiklo meistras Vygantas Paulauskas ir maketuotojas Dainius Preimontas.

Pirmasis į sceną pakviestas tris parapijas aptarnaujantis Stalgėnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos klebonas Donatas Žukauskas. Jam padėka – už neįkainojamą tarnystę savo parapijoms, už rūpestį stalgėniškių, kantautiškių ir žlibiniškių dvasingumu, už didžiulį indėlį tvarkant Stalgėnų, Kantaučių ir Žlibinų bažnyčias, naujam gyvenimui prikeliant senuosius Kantaučių bažnyčios vargonus. Ačiū už Jūsų vykdomą kilnią misiją.

Plungės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui Mariui Verbickui – už tarnystę visuomenei, už rūpestį jaunąja karta, stengiantis kiek įmanoma labiau apsaugoti ją nuo pavojaus, kurį kelia į jaunų žmonių aplinką ir gyvenimus vis drastiškiau besiveržiančios narkotinės ir psichotropinės medžiagos. Ačiū už siekį užkirsti tam kelią.

Vaikų globos agentūros „Cyrulis“ įkūrėjai ir ilgametei jos vadovei, Plungės garbės pilietei Vandai Bendorienei – už 27 metus besitęsiančią meilę ir rūpestį vaikais iš sunkiau gyvenančių šeimų, už mažiesiems dovanotą širdies jautrumą, rankų šilumą, namų jaukumą, už spalvingesnę ir prasmingesnę šimtų plungiškių vaikystę. Ačiū, kad turite drąsos išgirsti silpnesnį.

Ilgametei Plungės krašto kultūros darbuotojai, Kantaučių bažnyčios choro vadovei ir vargonininkei Rūtai Černeckienei – Už tikrųjų vertybių iškėlimą ir puoselėjimą, už bendruomenės vienijimą, už entuziazmą imtis kilnaus darbo. Ačiū už sėkmingai įgyvendinamą sumanymą naujam gyvenimui prikelti vienus seniausių Žemaitijoje Kantaučių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios vargonus.

Viešosios įstaigos „Plungės priglaustukai“ vadovei Jurgitai Juknevičiūtei-Domarkienei – už besąlyginę meilę beglobiams gyvūnams, nepailstantį rūpestį tais, kurie kažkam tapo nereikalingais, už suteiktus ir randamus namus šimtams mažųjų mūsų draugų, už siekį jų gyvenimą paversti sotesniu, šiltesniu, kupinu meilės. Ačiū už kilnų pavyzdį kiekvienam iš mūsų.

Plungės „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros, etnokultūros mokytojai ekspertei, žemaitiškai parašytos knygos „Žemaitė gīvenėms“ autorei Ritai Barniškienei – už jaunimui skiepijamas vertybes, už rūpinimąsi mūsų krašto etnokultūra ir šio turto perdavimą ateities kartoms, už žemaičių kalbos ir žemaitiško identiteto puoselėjimą, branginimą ir sklaidą. Ačiū, kad būtent taip suprantate savo misiją.

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, ugdymo karjerai specialistei Daivai Gramalienei – už jaunimui rodomą kelią ir atskleidžiamas ateities galimybes, už jaunose širdyse pasėtą pilietiškumo,  patriotiškumo ir meilės savo kraštui sėklą, už neįkainojamą darbą Alsėdžių gimnazijos virsmo Žemaitijos kadetų licėjumi procesuose. Ačiū už atsidavimą tam, ką darote.

Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkei, kraštotyros klubo „Pilaitė“ vadovei Otilijai Juozapaitienei – už kantrų ilgametį darbą inicijuojant knygos „Vanda. Pasakojimas apie stiprybę: gyvenimą ir mirtį. Vandos Rutkevič istorija“ leidybą, už plačiai paskleistą žinią apie iš Plungės kilusią vieną garsiausių pasaulio alpinisčių, o kartu – ir Plungės vardo garsinimą. Ačiū už į alpinizmo istoriją įrašytą Plungės vardą.

Plungiškiui moksleiviui, sportinių šokių studijos „DS dance“ šokėjui Kristupui Mlinskui – už kantrų darbą ant parketo ir puikius rezultatus: už kartu su partnere Liepa Rudnickaite pelnytą vicečempionų titulą Lietuvos jaunimo 10 šokių čempionate, čempionų titulą – jaunimo iki 21 metų čempionate, čempionų ir vicečempionų titulus Šiaurės šalių jaunimo čempionate, už sėkmingą atstovavimą Lietuvai Europos ir net Pasaulio čempionatuose. Ačiū už bendraamžiams rodomą pavyzdį.

Šeimos klinikos „Inesa“ slaugytojai diabetologei, Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubo pirmininkei Aldonai Danylienei – už meilę ir atsidavimą mediko profesijai, už ilgametį rūpestį cukriniu diabetu sergančiais žmonėmis ir pagalbą jiems susigyvenant su liga. Ačiū už jūsų profesionalumą ir pacientams dalijamą šilumą.

Paukštakių seniūnijos seniūnui Aurimui Vasiliauskui – už iniciatyvas, teisingus sprendimus ir gerus darbus vardan savo seniūnijos žmonių, už žmogiškumą ir nebiurokratinį požiūrį sprendžiant jų problemas, už išeities paieškas ir radybas. Ačiū už apgintus gyventojų interesus.

Plungės ligoninės Neurologijos skyriaus vedėjui, asociacijos „Gondingos bičiuliai“ pirmininkui Raimondui Dovilčiui – už pilietišką požiūrį į istorinę praeitį ir jos vertybes, už iniciatyvas, darbus ir bendrystės puoselėjimą atgaivinant ir tvarkant Gandingos ir Varkalių piliakalnius, už jų pritaikymą turizmo reikmėms ir vis gražėjančia piliakalnių komplekso teritoriją. Ačiū už galimybę nuo piliakalnių pažvelgti į savo kraštą.

Puikią muziką renginio dalyviams dovanojo savi kolektyvai – Platelių meno mokyklos pučiamųjų orkestras, kuriam vadovauja Linas Senkus, Plungės kultūros centro kamerinis choras, vadovaujamas Alfonso Vildžiūno,  ir trys solistai – Žyginta Jašinskaitė, Renata Varnagirytė ir Mindaugas Rumšas. Renginį vedė, kaip pajuokauta, Plungės ambasadorius Vilniuje ir LRT Richardas Jonaitis.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.