Merginų tinklinio turnyre nugalėjo Mažeikių TK „Skraiduolis”

2023-09-29
Plungės sporto ir rekreacijos centras, Plungės SRC LOGO

Rugsėjo 24 d. Plungėje vyko merginų salės tinklinio turnyras Plungės sporto ir rekreacijos centro taurei laimėti. Turnyre, kuris vyko „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, dalyvavo dvi Plungės SRC komandos, Skuodo KKSC, Klaipėdos VJTSK „Smiltė“, Joniškio sporto centras ir Mažeikių TK „Skraiduolis“.

Turnyre komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, kuriose komandos tarpusavyje sužaidė po kartą. Savo grupėse pirmąsias vietas užėmė Plungės SRC-I ir Joniškio SC. Abi šios komandos pateko tiesiai į pusfinalį. Ketvirfinalyje nugalėjo ir į pusfinalį pateko Mažeikių TK „Skraiduolis“ ir Plungės SRC-II.

Pirmajame pusfinalyje susikovė dvi Plingės SRC merginų komandos. Šioje kovoje pajėgesnė buvo Plungės SRX-II komanda, laimėjusi rezultatu 2:0. Kitame pusfinalyje Mažeikių TK „Skraiduolis“ 2:1 nugalėjo Joniškio SC.

Kovoje dėl trečios vietos Joniškio SC įveikė Plungės SRC-II komandą ir užėmė 3-iąją vietą. Finale po atkaklios kovos Mažeikių TK „Skraiduolis“ įveikė Plungės SRC-II ir tapo turnyro nugalėtojomis.

Geriausia komandos žaidėja Plungės SRC-I komandoje išrinkta Emilė Brezgytė, Plungės SRC-II komandoje – Augustė Pupšytė.

Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Mija Pociūtė iš Mažeikių TK „Skraiduolis“ komandos.

Merginų salės tinklinio turnyras įtrauktas į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Turnyro dalyvės
Turnyro dalyvės

Plungės SRC inf.

Plungės SRC-II komanda
Plungės SRC-II komanda

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.