Meras pasveikino į turnyrą susirinkusius mažuosius futbolininkus

2023-05-11

Trečiadienį Plungės dirbtinės dangos stadione netrūko mažųjų plungiškių ir jų gerų emocijų. Čia vyko viešosios įstaigos „Plungės futbolas“ surengtas tradicinis futbolo turnyras „Babrungiuko futboliukas“.

Į stadioną eisenoje atžygiavusius mažuosius futbolininkus pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. „Futbolas yra tas žaidimas, kuris įkvėpia bene daugiausiai žmonių pasaulyje. Jums dabar – patys pirmieji žingsniai šioje sporto šakoje. Tad linkiu, kad tie žingsniai būtų sėkmingi, kad nenusiviltumėte ir kad norėtumėte vėl ir vėl sugrįžti į šį stadioną. Šiandien spardykite kamuolį tiek, kiek tik norite, ir kuo daugiau įvarčių įmuškite“, – linkėjo meras. Kartu su juo į šventę atvyko ir mero patarėja Anastasija Bojog bei Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė. Beje, svečiai buvo pakviesti ne tik pasidžiaugti renginiu, bet ir kartu atlikti apšilimo mankštą.

Į jungtinę šventę įsitraukė net 20 komandų iš šešių lopšelių-darželių – turnyre dalyvavo „Nykštukas“, „Rūtelė“, „Raudonkepuraitė“, „Saulutė“, Vyturėlis“ ir „Pasaka“.

Iš viso sužaista 40 rungtynių. Po jų visi lopšeliai-darželiai apdovanoti atminimo taurėmis, mažieji futbolo entuziastai – medaliais ir saldumynais, o auklėtojos už futbolo populiarinimą – padėkos raštais.

Kaip sakė viešosios įstaigos „Plungės futbolas“ direktorė Jurgita Skersė, ši šventė organizuojama kiekvienais metais. Anksčiau darželinukai būdavo kviečiami jėgas išbandyti estafetėse, o šiemet viskas kur kas rimčiau – komandos žaidė futbolą. Į renginį entuziastingai įsitraukė futbolo klubo „Babrungas“ žaidėjai ir treneriai.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.