Meras pasveikino į Plungę suvažiavusius visos Lietuvos energetikus

2023-04-21
2023-04-20 Į Plungę susirinkę energetikai iš visos Lietuvos minėjo asociacijos 25-metį
Į Plungę susirinkę energetikai iš visos Lietuvos minėjo asociacijos 25-metį

Šiandien, balandžio 20-ąją, į Plungėje esančių kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmų žirgyno salę rinkosi visos Lietuvos energetikai, nutarę būtent mūsų mieste paminėti dvi iškilias progas – Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos 25-mečio sukaktį ir Lietuvos energetikų dieną, kuri minima balandžio 17-ąją.

Turbūt simboliška, kad energetikai susirinko būtent į Oginskių rūmus, mat būtent ši vieta – ne tik Lietuvos kultūros židinys, bet ir technologijų bei energetikos lopšys. Juk būtent Oginskiai įžiebė pirmąją lemputę ir tai padaryta ne be šilumos pagalbos.

Susirinkusiuosius pirmasis pasveikino šventės šeimininkas Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius. „Smagu matyti tokį gražų būrį šilumininkų. Šildymo sezonas praėjo sklandžiai, tad mes nusipelnėme šventės. Ir švęskime, bent trumpam pamiršdami katilus, vamzdžius, erozijas“, – kalbėjo asociacijos vadovas.

Susirinkusiuosius pasveikino ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, primindamas, kad šio šildymo sezono pradžia buvo išties nerami. „Tačiau atėjus pavasariui galima pasidžiaugti, kad sezonas įveiktas sėkmingai, ir tai – jūsų intensyvaus ir išmanaus darbo dėka. Manau, dėkoti galiu ne tik savo, bet ir visų šešiasdešimties Lietuvos merų vardu – ačiū jums už darbą, už netradicinius sprendimus, be kurių situacija būtų buvusi kitokia. Žinoma, mums, vartotojams, tai kainavo, bet dabar, kai šalia vyksta karas, turime išgyventi, parodyti stiprybę, kad paskui vėl galėtume žengti į priekį, naudodamiesi tais išmanumais, kurių išmokome, ir tais įgūdžiais, kuriuos įgijome. Energetika – laivas, kuris nemėgsta staigių posūkių. Tai ta sritis, kuri planuojama iš anksto, dirbama nuosekliai ir tvarkingai. O šiandien – sveiki atvykę į Žemaitiją, į nuostabiausius Lietuvoje rūmus, nes mūsų krašto šaknys – Oginskiai – tuometinės Lietuvos progreso simbolis“, – šilumininkus sveikino Audrius Klišonis.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.