Meras lankėsi Plungės atvirame jaunimo centre

2014-11-19


 

            Ketvirtadienį su simbolinėmis dovanomis Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis lankėsi Plungės atvirame jaunimo centre. Kartu susitikime dalyvavo Savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaikevičienė ir jaunimo nevyriausybinės organizacijos  „Krantas” nariai.

            Prie arbatos puodelio Plungės atviro jaunimo centro direktorė Uršulė Stonkutė pristatė Centro veiklą, kalbėjo apie nuveiktus darbus, organizuojamus  renginius, numatomus ateities planus. Kartu su jaunimo organizacijos „Krantas” nariais išsakė problemas, su kuriomis Atviro jaunimo centro lankytojai bei Plungės jaunimas susiduria. Aptartos galimybės dėl glaudesnio Plungės rajono savivaldybės ir Atviro jaunimo centro bendradarbiavimo, Centro patalpų atnaujinimo, papildomų lėšų skyrimo Centro veiklai bei Jaunimo veiklos programos lėšų padidinimo. Nuspręsta jau gruodžio 6 d. organizuoti bendrą su Savivaldybės meru Audriumi Klišoniu aplinkos švarinimo talką Plungės miesto parke. Taip pat aptartos talentingiausių rajono jaunimo atstovų galimybės pasirodyti artėjančiame LNK TV projekte „Lietuvos supermiestas – PLUNGč–”.

            Su gera nuotaika atsisveikindami susitikimo dalyviai vieningai pritarė, kad pačių Plungės jaunimo sugalvotas šūkis „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas!” yra atitinkantis ir šių dienų Plungės krašto jaunimo apibūdinimą.

Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.