Meras kvietė į „Verslo pusryčius“

2024-04-08

Balandžio 4-osios rytą Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis plungiškius verslininkus jau antrąkart šiemet pakvietė į „Verslo pusryčius“. Šįkart susitikimas orientuotas į smulkųjį verslą – pateikta informacijos apie galimybes smulkiajam verslui gauti paramą, apie mokesčius ir  mokymus. Atsakyta į verslininkų užduotus klausimus.

Pirmasis pristatymas – kokias paramos priemones smulkiajam verslui siūlo Plungės rajono savivaldybė. Jas pristatė Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Toma Rupeikė. Verslininkams papasakota apie ką tik startavusias priemones – kad jau galima teikti prašymus finansavimui iš Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos gauti; kad per vasarą galima įdarbinti moksleivius ir gauti už paramą. Tai taip pat finansuoja Savivaldybė.

Plačiau apie galimybę gauti paramą pagal Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programą čia »

Plungėje veikiančio bendradarbystės centro „Spiečius“ koordinatorė Jurgita Niunevė visus supažindino su jų teikiamomis paslaugomis – pagalba kuriant ir plečiant verslą, organizuojamais mokymais, konsultacijomis, mentoryste ir t. t. Akcentuota, kad visos paslaugos „Spiečiuje“ – nemokamos.

„Verslo pusryčiuose“ dalyvavo Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Audrius Morkūnas ir Mokestinių prievolių departamento vyriausioji specialistė Rasa Sirvydienė. Jų tema – privačių poreikių tenkinimas įmonės lėšomis, tiksliau – kaip atskirti automobilių naudojimą asmeniniais bei įmonės poreikiais. Akcentuota, kad įmonės turtas, kuris naudojamas ir privatiems poreikiams, privalo būti apmokestintas.

Apie organizuojamus mokymus ir galimybes įgyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias kvalifikacijas ir kompetencijas bei Užimtumo tarnybos paramą verslo kūrimui pasakojo šios tarnybos Klaipėdos departamento direktorė Jurgita Petraitienė.

Renginyje dalyvavo asociacijos „Verslo akseleratorius“ steigėjas Mindaugas Citavičius, pristatęs  savo siūlomas paslaugas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.