Meras Audrius Klišonis – laikinasis Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas

2023-12-14

Šiandien posėdžiavusi Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdyba nusprendė sustabdyti teisėsaugos įtarimų sulaukusio LSA prezidento, Jonavos mero Mindaugo Sinkevičiaus įgaliojimus, kol paaiškės jam pateiktų įtarimų pagrįstumas. Laikinai einančiu LSA prezidento pareigas valdyba patvirtino asociacijos viceprezidentą, Plungės rajono savivaldybės merą Audrių Klišonį.

„Priimu man valdybos suteiktą pasitikėjimą kaip įsipareigojimą tęsti pagrindinius ir svarbiausius LSA darbus – toliau didinti savivaldybių savarankiškumą ir siekti, kad savivaldybės turėtų kuo daugiau galimybių ir įrankių spręsti įvairius klausimus vietoje, atsižvelgus į savo bendruomenių poreikius“, – sakė Audrius Klišonis.

 „Dėsiu visas pastangas, kad šioje organizacijoje ir toliau siektume bendrų tikslų, nepaisant politinių nuotaikų ar rinkimų laikotarpio specifikos. Tai visuomet buvo LSA stiprybė ir privalumas, taip dirbdami per pastaruosius ketverius metus pasiekėme labai gerų rezultatų – valstybinės žemės miestuose ir miesteliuose perdavimo savivaldybėms, didesnių galimybių savivaldybėms vykdyti Europos Sąjungos investicijų projektus, išjudinome Regionų plėtros programos įgyvendinimo procesus“, – kalbėjo meras.

Mindaugo Sinkevičiaus nušalinimo nuo LSA prezidento pareigų klausimas svarstytas jo paties prašymu. Į šiandien vykusį uždarą LSA valdybos posėdį pats Mindaugas Sinkevičius neatvyko.

Lapkričio 30 dieną teisėsauga Mindaugui Sinkevičiui pateikė įtarimus dėl piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ir turto pasisavinimo naudojant tarybos nario veiklai skirtas lėšas.

Sulaukęs įtarimų politikas iškart sustabdė narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje ir pranešė stabdantis savo, kaip LSA prezidento, įgaliojimus. Tačiau pastarąjį sprendimą dar turėjo patvirtinti asociacijos valdyba, o taip pat paskirti laikinąjį organizacijos vadovą.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.